PIERWSZY KLUB NA PODLASIU Z LICENCJĄ NA PROGRAM Les Mills, BODYPUMP®

Głównym założeniem programów Les Mills jest kształtowanie sylwetki i wspieranie zdrowego trybu życia za pomocą dynamicznych i ciekawie skonstruowanych treningów. Oparte na nowatorskich zestawach ćwiczeń i wiedzy certyfikowanych instruktorów, zapewniają nie tylko skuteczność, ale również bezpieczeństwo wszystkich trenujących. A do tego dają sporo radości i satysfakcji.

Jak wszystkie programy Les Mills, BODYPUMP® posiada ustaloną choreografię. Nasi trenerzy doskonale znają standardy prowadzenia tych zajęć. Każda zmiana, która następuje co 3 miesiące. Zajęcia BODYPUMP® trwają około 60 minut i są podzielone na 8 części. Jest to jednocześnie 8 utworów, podczas których trenowane są kolejne partie mięśniowe.

BODYPUMP® opiera się na tzw. Rep Effect. Oznacza to, że mięśnie trenujących są wyczerpane nie dzięki dużym obciążeniom, a wielokrotności powtórzeń przy zachowaniu niewielkiego obciążenia. Dlatego właśnie BODYPUMP® jest tak popularny wśród kobiet, które często zwyczajnie obawiają się podnoszenia dużych ciężarów albo tego, że trening siłowy przełoży się na wzrost masy mięśniowej . Tymczasem trening ten pozwala na skuteczne zrzucenie wagi i wzmocnienie całego ciała oraz wzmocnienie siły.