• Siłownia

  najnowocześniejszy sprzęt, fachowa pomoc trenerów
  Siłownia

  SIŁOWNIA

  Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną klimatyzowaną salę do ćwiczeń o powierzchni 1400 m2 i wysokości 8,6 m wyposażoną w profesjonalny sprzęt marki TechnoGym, Precor, Ab Solo, Ab Coaster.

  Cechą charakterystyczną naszego sprzętu jest unikalna stylistyka, nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne oraz ergonomika stosowania. Dysponujemy urządzeniami pozwalającymi oddziaływać w obrębie każdej grupy mięśniowej. Zaletą tych maszyn treningowych jest też to, że poprzez swoją budowę, umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w pozycjach izolowanych z ustabilizowanym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Dzięki temu trening staje się bezurazowy, a ćwiczenie bardziej skuteczne. Regulowane siedziska, komfortowe oparcia, podpórki na nogi, a także możliwość zmiany zakresu ruchu pozwalają dostosować urządzenia do budowy ciała każdej ćwiczącej osoby.

  Strefa cardio

  W strefie cardio znajduje się 97 urządzeń aerobowych marki Technogym, wyposażonych w ekrany dotykowe z tv kablową i internetem, w tym bieżnie, eliptyki/ orbitreki, rowery poziome i pionowe, ergometry, steppery. Doskonałe miejsce na trening wytrzymałościowy, podnoszący wydolność, spalający tkankę tłuszczową, poprawiający pracę układu sercowo-naczyniowego, mogący stanowić część rozgrzewkową, kończącą trening lub trening właściwy.

  Strefa maszyn siłowych

  Służy do treningu typowo wzmacniającego siłę i wytrzymałość mięśniową. Wyposażona jest w profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt firmy Technogym. Maszyny są znakomicie wyprofilowane i przystosowane do ćwiczenia wszystkich grup mięśniowych. Dodatkowo posiadamy urządzenia Kinesis Class oraz 6 urządzeń Kinesis Station - wielofunkcyjne maszyny treningowe z systemem linek do ćwiczeń wszystkich partii mieśniowych, wykorzystywane do rehabilitacji i treningu funkcjonalnego.

  Strefa Pure Strength

  To linia półwolnych maszyn siłowych z obciążeniem talerzowym.  Wypełniają lukę między wolnymi ciężarami, a typowymi urządzeniami siłowymi wyposażonymi w stosy z obciążeniami. Trening na tych urządzeniach jest wyjątkowo bezpieczny i efektywny.

  Strefa wolnych ciężarów

  Dla osób, które chcą zrobić więcej, znają możliwości swojego organizmu, potrzebują indywidualnych ćwiczeń z wolnym ciężarem. Strefa, ta pozwala w doskonałym stopniu zindywidualizować Twój trening, dobrać odpowiednie metody i narzędzia. Szeroka gama maszyn oraz obciążeń, zaczynając od ławeczek, stojaków, gryfów prostych i łamanych, hantli od 1 do 50 kg, suwnic, a kończąc na urządzeniu Multipower na pewno zadowoli każdego, zarówno silnego mężczyznę jak i filigranową kobietę.

  Trening obwodowy

  Jest to trening grupowy wykonywany na specjalnym sprzęcie Easy Line marki Technogym, ustawionym w okręgu. Składa się on z 8 ćwiczeń angażujących różne grupy mięśniowe, a między nimi ustawione są stepy, na których wykonywane są proste ćwiczenia w przerwie między seriami na urządzeniach. Przeciętny czas trwania każdego z ćwiczeń wynosi od 20 do 40 sekund, po czym następuje krótka przerwa i zmiana ćwiczenia. Trening obwodowy doskonale wyrabia kondycję oraz wzmacnia mięśnie. Linia Easy Line jest przeznaczona jest dla każdego, ale przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn cierpiących na nadwagę, nie cieszących zbyt dobrą kondycją fizyczną i tych, którzy dotychczas z wielu względów unikali treningu. Także idealnie nadaje się dla grup wiekowych określanych jako „50+”. Brak masywnych ciężarów sprawia, że wszyscy uczestnicy ćwiczeń, niezależnie od poziomu zaawansowania czują się pewnie i bezpiecznie. Nawet ci, którzy są tradycyjnie „uczuleni” na siłownię.

 • Trening personalny

  gwarantuje bezpieczeństwo ćwiczeń oraz sukcesy treningowe
  Trening personalny

  TRENING PERSONALNY

  Brakuje Ci motywacji do samodzielnego treningu? Zaczynasz przygodę z treningiem na siłowni? Chcesz szybko osiągnąć zamierzone rezultaty? Trenujesz od dłuższego czasu, a nie widzisz efektu? Trening personalny jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

  Trening personalny, podczas którego trener pracuje tylko z Tobą w taki sposób, byś szybko osiągnął zamierzone rezultaty. Dostosowuje wykonywane ćwiczenia do Twojego poziomu, bierze pod uwagę nie tylko Twoją kondycję, ale i budowę ciała, a także Twoje potrzeby. trener czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy. W ten sposób powstaje program dopasowany indywidualnie dla Ciebie.

  Poza tym trener personalny reaguje na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń, gdy masz zły dzień, a zwiększając ją, kiedy jesteś w stanie zrobić więcej. Efekty ćwiczeń widać niemal natychmiast.

  Dlaczego potrzebuję trenera personalnego?

  Trener personalny umożliwi Ci bezpieczny i możliwie najszybszy powrót do formy po dłuższej przerwie lub wskaże najlepszą drogę do wymarzonego sukcesu. Trener personalny będzie Twoim mentorem do lepszego i zdrowszego stylu życia.
  Trener personalny układa plan treningowy adekwatny do Twoich konkretnych wymogów i możliwości, cały czas czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy, natychmiast reaguje oraz pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
  Trener personalny to kompendium wiedzy z dziedziny rehabilitacji oraz problemów zdrowotnych, najskuteczniejszych oraz najnowszych technik treningowych, zdrowego odżywiania oraz suplementacji, specjalistycznego treningu dla kobiet w ciąży oraz osób starszych.
  Trener personalny sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu, staje się Twoim przyjacielem, motywuje, przekonuje o własnych możliwościach, jest cały czas przy tobie wytrwale dążąc do Twojego sukcesu.

  Jesteś zainteresowany naszą ofertą, umów się na bezpłatną konsultację z trenerem personalnym. Zapisać się można w recepcji klubu lub pod nr tel. 85 653 99 55.

 • Trening funkcjonalny

  imituje ruchy z życia codziennego
  Trening funkcjonalny

  TRENING FUNKCJONALNY

  Trening Funkcjonalny to nowoczesne trendy wywodzące się z rehabilitacji, a wykorzystywane coraz częściej w fitness klubach. Powstały one w Niemczech i Skandynawii gdzie fizjoterapia i przygotowanie motoryczne są na najwyższym światowym poziomie.

  W naszym klubie posiadamy strefę treningu funkcjonalnego, w której można samodzielnie przeprowadzić trening lub skorzystać z zajęć grupowych prowadzonych przez instruktora. Strefa Functional Zone wyposażona jest w  klatkę Synrgy 360 – Life Fitness, zestaw Arke – Technogym, kettlebells, piłki lekarskie, worki bułgarskie, piłki reakcyjne, trx rip, TRX, ekspandery, lina, bosu, płotki, pachołki, tubingi, skakanki.

  Podstawową zasadą, która obowiązuje w tego typu aktywności jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Każde ćwiczenie musi mieć swoje uzasadnienie funkcjonalne i musi się konkretnie przekładać na najczęściej wykonywane przez ćwiczącego ruchy poza salą ćwiczeń. Jest to doskonała alternatywa treningu dla osób poszukujących nowych, ciekawych form aktywności i sposobów na poprawę swojego wyglądu jak i samopoczucia.

 • Fitness

  zajęcia wzmacniające, choreograficzne, mentalne, dla kobiet w ciąży
  Fitness

  FITNESS

  Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale do ćwiczeń FITNESS i Tiguar SHOW ROOM, ze specjalnym elastycznym parkietem amortyzującym ruch 

  OPIS ZAJĘĆ

 • Indoor Cycling

  26 profesjonalnych rowerów, Suunto- monitoring pracy serca i spalania tkanki tłuszczowej
  Indoor Cycling

  INDOOR CYCLING

  W naszym klubie STUDIO INDOOR CYCLING   jest najnowocześniejszą salą w Polsce, wyposażoną w 26 profesjonalnych rowerów Tomahawk. 

  Indoor cycling jest programem kolarstwa halowego. Zajęcia prowadzone są na specjalnie skonstruowanym rowerze stacjonarnym o stabilnym stelażu. Forma ta pozwala uczestnikom zajęć kontrolować i indywidualnie dozować poziom zwiększenia oporu pedałowania. Indoor cycling nie powoduje obciążenia stawów i wiązadeł, natomiast doprowadza do wzmożonej pracy serca i płuc. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską. Jest to doskonały sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, a także na świetna zabawę.

  Oprócz tego nasze studio wyposażone jest w SUUNTO FITNESS SOLUTION -grupowy monitoring pracy serca i  spalania tkanki tłuszczowej trening. Jest to doskonała metoda onitorowania treningu zespołowego lub indywidualnego. System ten wykorzystywany jest podczas zajęć indoor cycling, w których nieodzownym elementem jest stały monitoring pracy serca. Główną lecz nie jedyną zaletą jest to, że pozwala zwiększyć efektywność i motywację w treningu. Każdy, kto chce wziąć udział w monitoringu otrzymuje przed zajęciami pulsometr z czujnikiem. Podczas wykonywanego wysiłku sygnał z pomiarem tetna trafia do odbiornika gdzie specjalne oprogramowanie pozwala na rejestrację i wizualizację intensywności treningu oraz generowanie raportów dla klienta i instruktora.

  Podczas trwania sesji treningowej - SUUNTO FITNESS za pomocą kolorowych stref treningu wyświetla zarówno procentowy pomiar tętna maksymalnego  jak i również ilość uderzeń serca na minutę. Pozwala to instruktorom na ciągły monitoring poziomu intensywności ćwiczących, co zapewnia bezpieczeństwo, jak również motywuje uczestników zajęć. Po zakończeniu zajęć SUUNTON FITNESS tworzy indywidualny raport dla każdego uczestnika z podsumowaniem treningu oraz wskazówkami na kolejne sesje. Raport ten jest wysyłany do każdego uczestnika za pośrednictwem e-mail. W ten sposób każdy może śledzić swoje postępy i  zdobywane zamierzone cele.

 • Sporty walki

  boks, kick-boxing
  Sporty walki

  BOKS

  Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swą przygodę ze sportem, ponieważ nigdy nie jest za późno żeby zacząć uprawiać sport, zdobyć nowe umiejętności, poprawić kondycję i sylwetkę.

  Uczestniczący w zajęciach poznają boks od podstaw, uczą się technik poruszania, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Różnorodność form i środków treningowych oraz zestaw ćwiczeń ukierunkowanych specjalnie dla tej dyscypliny sportu sprawia, że zajęcia są ciekawe i wszechstronnie rozwijające. Zaczynając od treningów typowo technicznych, gdzie nauczamy i doskonalimy poszczególne ciosy i obrony przed nimi, poprzez treningi z wykorzystaniem worków, tarcz, skakanek i innego sprzętu, aż do treningów siłowych, kondycyjnych czy w końcu stretchningowych mających na celu poprawę gibkości ogólnej i ukierunkowanej. Jednym słowem różnorodność treningów przyczynia się do poprawy wszystkich zdolności motorycznych. Konstrukcja i przebieg zajęć jest odzwierciedleniem treningów zawodników wyczynowo uprawiających boks. Treningi jednak są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących. Na zajęciach intensywność wysiłkowa jest umiarkowana i nie ma na nich sparingów ani żadnej kontaktowej rywalizacji.

  KICK-BOXING

  Nasze treningi kształtują technikę, odwagę, piękną sylwetkę ,a przede wszystkim cechy motoryczne tj., szybkość, siłę, wytrzymałość, gibkość, równowagę, skoczność, koordynację, zręczność i zwinność. W programie są ćwiczenia z zakresu sprawności ogólnej i specjalnej. Poza treningami typowo technicznymi są również obwody stacyjne, z wykorzystaniem tarcz, skakanek, piłek lekarskich, worków, gruszek łap bokserskich, itp. Spalisz tłuszczyk, zgubisz zbędne kilogramy, a Twoje samopoczucie poprawi się o 100%!!! Mięśnie otrzymają odpowiedni bodziec do zarysowania sylwetki. Przy systematycznym treningu gwarantujemy przyrost siły, kondycji a wszystko to na bazie technik jednej z najbardziej szanowanych dyscyplin walki jaką jest Kick-boxing. Walka bokserka, walka nogami, kolanami oraz w zwarciu!

  Wszystkie ćwiczenia w parach odbywają się w sposób bezpieczny przy wykorzystaniu sprzętu ochronnego tj., rękawice bokserskie, ochraniacze stóp i piszczeli, ochraniacza na zęby, dzięki którym wszelkie urazy i kontuzje są ograniczone do minimum. Wszystko to wymaga charakteru jak również buduje pewność siebie!

 • Squash

  2 korty do gry w squash światowego lidera - niemieckiej firmy ASB Babinsky GmbH
  Squash

  SQUASH

  W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług, klub MAGIC GYM wyposażony został w najlepsze na świecie korty do gry w squash światowego lidera - niemieckiej firmy ASB Babinsky GmbH.

  Korty ASB to przede wszystkim aktywna ochrona zdrowia zawodników uprawiających squash zarówno rekreacyjnie jak i profesjonalnie. Nasze korty wyposażone są w wyjątkowo zdrowe podłogi sportowe ASB przeznaczone specjalnie dla squasha. Firma ASB jako jedyna na świecie produkuje korty w 100% chroniące aparaty ruchu zawodnika przed poważnymi kontuzjami.

  Korty ASB klubu MAGIC GYM wyróżniają się również znacznym ograniczeniem hałasu towarzyszącemu grze w squash. Kolejną przewagą kortów ASB nad pozostałymi produktami jest jednakowe, wyjątkowo dynamiczne odbicie piłki od ścian w każdym ich punkcie. Dzięki zastosowaniu specjalnego poszycia, piłka nie ślizga się po zagraniu boast (poprzez ścianę boczną).

  Wyjątkowe walory kortów ASB cenione są na całym świecie. Ilość ponad 6.000 wybudowanych kortów i obecność we wszystkich bez wyjątku narodowych centrach treningowych kortów ASB (w tym również 6 kortów ASB w treningowym centrum reprezentacji Anglii w Manchesterze) mówią same za siebie.

  Gwarantujemy Państwu, że jeśli raz zagracie na kortach ASB klubu MAGIC GYM, stracicie ochotę do uprawiania squasha w innych klubach.

  Naszym klientom życzymy dużo przyjemności podczas gry w squash w klubie MAGIC GYM.

  NAUKA GRY W SQUASHA Z INSTRUKTOREM:

  Instruktorzy nauki squasha w naszym klubie!

  Wojtek Kaliński - tel. 536590570 - prowadzi również zapisy do magicznej ligi squasha

  Adam Skorupski - tel. 604159393

  Chcesz poznać zasady gry w squasha lub pogłebić swoje umiejętności zadzwoń i umów się na lekcje squasha z instruktorem

  Zapraszamy na nasz profil, znajdziejcie na nim wszelkie informacje dotyczące squasha w naszym klubie                -------> FACEBOOK

  TENIS STOŁOWY

 • Strefa SPA

  sauny (sucha, parowa, infrared),grota solna
  Strefa SPA

  STREFA SPA

  Sauna sucha

  Sauna to najlepszy sposób na przyspieszenie przemiany materii i pozbycie się nadmiernych warstw tkanki tłuszczowej. Oczywiście same chodzenie do sauny nie jest jedynym elementem składającym się na ten szczytny cel. Należy połączyć odpowiednią dietę wraz z ćwiczeniami fizycznymi.

  W roli wspomagacza spalania tłuszczy sprawdza się najlepiej sauna sucha. To odmiana sauny, gdzie temperatura jest tak wysoka, że należy robić sobie kilkuminutowe przerwy podczas sesji korzystania z sauny sucha. Poza tym sauna sucha nie może być użytkowana codziennie oraz przez osoby cierpiące na niewydolności układu krążenia. Zaś co do stosowania sauny parowej nie ma przeciwwskazań, gdyż sauna parowa z racji znacznie niższej temperatury jest bardziej przystępnym miejscem (podobnie działa sauna infrared). Można w niej przesiadywać dłużej, gdyż organizm nie wydala tak szybko wody z organizmu. Wysoka temperatura sauny powoduje, że krwinki szybciej transportują tlen i składniki odżywcze. Docierają one do komórek, które w ten sposób mogą funkcjonować prawidłowo. Przemiana materii i energii to wykorzystanie związków z pożywienia do produkcji energii.

  Im szybciej krew krąży w obrębie naczyń krwionośnych tym więcej składników odżywczych organizm spala. Jest to wykorzystywane przy produkcji materiałów izolacyjnych, które służą jako dodatkowe odzienie dla osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i pragnących zgubić parę kilogramów. Jednak w tym wypadku sauna jest chyba najbardziej optymalnym wyjściem. Oprócz właściwości przyspieszających metabolizm, doskonale relaksuje i pozwala na wypoczynek.

  Sauna sucha jest nie tylko zabiegiem ciepło leczniczym, lecz także środkiem higieniczno-profilaktycznym. Polega na naprzemiennym przegrzewaniu i ochładzaniu całego ciała. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało, sprzyjającym również leczeniu różnych dolegliwości (m.in. złagodzenia bólów mięśni). Na skutek zmiany temperatury (ogrzewanie i schładzanie ciała) dochodzi do wzrostu przemiany materii, zwiększonego wydzielania potu, oczyszczenia organizmu poprzez usunięcie produktów przemiany materii oraz toksyn, a także podniesienia tętna i przyśpieszenia oddechu. Ciepło wytworzone w ciele doskonale koi nerwy i uspakaja układ nerwowy, a także usuwa zmęczenie.

  Zabiegi w saunie hartują organizm, poprawiają jego odporność immunologiczną. W saunie suchej temperatura wynosi ok. 90 – 100°C, wilgotność w pomieszczeniu to około 10%. Rozgrzane w piecu kamienie można polewać wodą, co powoduje wzrost wilgotności, nie temperatury.

  Zalecamy następujące zasady korzystania:
  • Z sauny nie należy korzystać na czczo lub po zbyt obfitym posiłku. Należy odpocząć 15 – 30 minut    zanim skorzysta się z sauny.
  • Kąpiel w saunie należy zażywać jedną lub dwie godziny po posiłku.
  • Przed kąpielą w saunie należy starannie obmyć ciało pod prysznicem. Następnie dokładnie wytrzeć się ręcznikiem (sucha skóra poci się szybciej).
  • W saunie należy rozłożyć ręcznik pod całą powierzchnią ciała. Następnie należy położyć się na dolnej lub górnej ławce lub usiąść w swobodny sposób (intensywne, ale krótsze ogrzewanie mniej obciąża serce i krążenie).
  • Wypacamy się nie dłużej niż 15 minut – jest to czas wystarczający do ogrzania się i dostatecznego wypocenia.
  • Po wyjściu sauny należy schłodzić ciało zimnym prysznicem (prysznic należy zacząć od schładzania stóp, nóg i dalej w kierunku serca), chłodzenie ciała ma na celu wywołanie skurczu naczyń krwionośnych, poprawiając ich wydolność.
  • Po zabiegu zaleca się wypoczynek w pozycji siedzącej lub leżącej (ok. 10 – 15 min).

  Zaleca się 2 lub 3 sesje w saunie wg zasad opisanych powyżej, każdorazowo należy schłodzić ciało (niedostateczne schłodzenie może wywołać ból i zawroty głowy oraz gorsze samopoczucie).

  Zdrowy człowiek może korzystać z sauny dwa – trzy razy w tygodniu.

  Sauna parowa

  Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco. Łagodna temperatura i bardzo wysoka wilgotność względna (100%) stanowią prawdziwy masaż dla ciała, obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Kłęby pary, penetrując skórę, dokładnie ją oczyszczają i regenerują. Skóra po kąpieli jest wyjątkowo gładka i miękka. Łaźnie parowe różnią się od gorętszych, suchych saun, bardzo wysoką wilgotnością powietrza i temperaturą od 40 - 55°C. Pozwala to na korzystanie z dobrodziejstw kąpieli parowej tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Dla większości użytkowników łaźni parowych najbardziej komfortową temperaturą jest 45°C.

  Dzięki panującym w łaźni warunkom możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regenerujących walorów, niż w saunach tradycyjnych. Jednorazowa kąpiel w łaźni może przeciągnąć się aż do kilkudziesięciu minut - w saunie tradycyjnej nie trwa zwykle dłużej niż 15 min. Gorąca para oddziałowuje szczególnie zdrowo na skórę, przy chorobach dróg oddechowych, bólach reumatycznych. Gwarantuje głębokie odprężenie w odpowiednim środowisku, w najprzyjemniejszej formie. Kąpiel parowa znaczy dużo więcej niż pomieszczenie wypełnione parą. To relaks dla ciała i zmysłów. Pobyt w kabinie uprzyjemnia podgrzewana podłoga, siedzisko, a przede wszystkim aromatyczna para. Generator pary o odpowiedniej wydajności, precyzyjnie sterowany, wytwarza parę w dostatecznej ilości i w sposób ciągły, jednocześnie utrzymując temperaturę na ustalonym poziomie. Odpowiedni układ sterowania zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjną regulację.

  Kąpiel parowa to:

  •  rozszerzenie naczyń krwionośnych
  • dokrwienie mięśni i całego organizmu
  •  rozluźnienie, odpoczynek mięśni
  •  wydalenie z potem substancji szkodliwych z organizmu
  • rozszerzenie dróg oddechowych, dzięki olejkom eterycznym i parze wodnej
  •  inwestycja na przyszłość, sposób na zdrowsze życie, prawdziwe źródło młodości dla ciała, umysłu i duszy
  •  możliwość odreagowania codziennego zmęczenia, napięcia i stresu
  • komfort fizyczny i psychiczny
  • sposób na uwolnienie się od codziennych problemów

  Sauna infrared

  Potocznie nazywana jest sauną na podczerwień, w której do generowania ciepła wykorzystuje się promienie podczerwone IR. Promienie te wytwarzają ciepło na podobnej zasadzie jak nasz organizm energię cieplną. Sesja w saunie odbywa się w temperaturze do 60°C - dzięki czemu możemy w niej przebywać nawet do 30 minut, promienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywne pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii.

  Niewątpliwą zaletą kabiny infrared zwłaszcza w oczach płci pięknej jest redukcja niedoskonałości skóry tj. cellulitu, który stanowi dla nie jednej kobiety powód do zmartwień. Przyspiesza przemianę materii oraz przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, skóra zostaje oczyszczona z toksyn i ma ładniejszy wygląd.

  Dodatkowo sauna infrared ma zbawienny wpływ na układ naczyniowo krążeniowy, zwiększając ukrwienie tkanek i narządów oraz regulując pracę serca. Zalecana jest przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia.

  GROTA SOLNA

  Grota solna (jaskinia solna)

  Oryginalna metoda zastosowania soli naturalnej w celach    leczniczych i rekreacyjnych. Umożliwia prowadzenie terapii klimatycznej w   mieście. Grota to pomieszczenie, którego ściany wyłożone są blokami solnymi. Odpowiedni projekt groty umożliwia parowanie soli, co stwarza unikalny mikroklimat morski. Powietrze groty jest nasycone mikroelementami znacznie bardziej niż powietrze nad morzem, dodatkowo jest ujemnie zjonizowane. Grota solna przynosi korzyści w leczeniu chorób dróg oddechowych, tarczycy, skóry i schorzeń sercowo-naczyniowych. Pobyt w grocie ma również działanie relaksacyjne.

  Grota solna w naszej STREFIE SPA wykonana jest z naturalnych kryształów soli kamiennej, w których występują mikroelementy niezbędne do życia człowieka, takich jak:

  • żelazo - przeciwdziała niedokrwistości, likwiduje ospałość i podnosi odporność na infekcje
  • wapń - zapobiega schorzeniom w układzie kostno-stawowym
  • magnez - chroni przed zaburzeniami metabolicznymi, skazą cholesterolową i szczawianową (kamieniami dróg żółciowych i nerkowych), obniża pobudliwość
  • miedź - likwiduje zaburzenia przemiany materii i sprzyja lepszemu przyswajania żelaza
  • mangan - łagodzi toksyczne właściwości wielu szkodliwych związków, z jakimi stykamy się codziennie
  • cynk - zapobiega chorobom gruczołu krokowego i zaburzeniom wzrostu
  • selen - jest „zmiataczem” wolnych rodników i chroni przed chorobami nowotworowymi neutralizując szkodliwe działanie zawartych w zanieczyszczonym powietrzu: rtęci, ołowiu i kadmu, a także opóźnia proces starzenia się organizmu
  • lit - przeciwdziała sklerozie i chorobom serca, a nawet w pewnym stopniu cukrzycy
  • jod - zapobiega chorobom tarczycy.

  Krystaliczna sól kamienna jest naturalnym jonizatorem, efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne, które w ogromnych ilościach znajdują się nad morzem, przy wodospadach i po burzy. Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości takich jak: astma oskrzelowa, choroby płuc i oskrzeli, niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, łuszczyca, zapalenie skóry, alergie, uczulenia, różnego typu nerwice, spadek odporności na stres, przemęczenia.

 • Rehabilitacja

  terapia manualna, fizykoterapia, kinezyterapia, kinesiology taping
  Rehabilitacja

  REHABILITACJA

  UWAGA!!! U NAS MOŻESZ BEZPŁATNIE WYKONAĆ REHABILITACJĘ, JEŚLI POSIADASZ ABOANEMENT :

  - W CENTRUM ZDROWIA MEDYCYNA (nie realizujemy zabiegów z kartą LUX MED) -jeśli posiadasz w swoim pakiecie rehabilitację, zgłoś się po skierowanie do lekarza w Centrum Zdrowia MEDYCYNA, a następnie przyjdź ze skierowaniem do nas aby się umówić na konsultację do naszego fizjoterapeuty.Bardzo prosimy o zabranie ze sobą karty abonamentowej, którą Państwo posiadacie w Centrum Zdrowia Medycyna

  - TU ALLIANZ -Skontaktuj się z ubezpieczycielem i sprawdź czy posiadasz w swoim pakiecie rehabilitację. W celu uruchomienia procedury, należy posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego ze wskazaniem przeprowadzenia rehabilitacji w danej jednostce chorobowej.

  Jeśli chcesz zrealizować zabiegi rehabilitacyjne prywatnie nie ma potrzeby okazywania skierowania od lekarza.

  Nasz gabinet rehabilitacji wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do fizykoterapii firmy BTL (elektroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, laseroterapia, fala uderzeniowa oraz Cryo-T (krioterapia).

  Prosimy o zabranie ze sobą wyników badań diagnostycznych (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, zdjęcie rentgenowskie, USG itp.) oraz posiadanych historii choroby.

  FIZYKOTERAPIA

  Krioterapia

  Miejscowe lub ogólne chłodzenie ciała w celach terapeutycznych stosuje się przy: świeżych urazach, bólach narządu ruchu, pooperacyjnie, napięciu mięśni, spastyczności, przewlekłych zapaleniach, przewlekłym obrzęku i wysięku w stawie.

  Elektroterapia

  Do elektroterapii wykorzystuje się prąd stały, zmienny lub impulsowy. W zależności od wskazań wykonuje się zabiegi z wykorzystaniem prądów: faradycznych, rosyjskich, interferencyjnych, diadynamicznych, wysokonapięciowych, galwanicznych, TENS, mikroprądów. Stosując prądy zgodnie ze wskazaniami możemy uzyskać efekt przeciwbólowy, przekrwienny, pobudzający, łagodzący, stymulacji mięśni itd.

  Fala uderzeniowa

  Terapia falą uderzeniową jest nowoczesną, wysoce efektywną metodą leczenia. Fale uderzeniowe przyspieszają proces zdrowienia poprzez stymulację metabolizmu i pobudzenie cyrkulacji krwi, rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie napięcia mięśni.

  Uszkodzona tkanka stopniowo regeneruje się i wspomaga proces leczenia w obszarze poddanym terapii.

  Zastosowanie:
  • kolano skoczka,
  • ból ścięgna rzepki, kolano biegacza
  • łokieć tenisisty, zapalenie nadkłycia promieniowy / łokciowy
  • ostroga piętowa,
  • zapalenie powięzi podeszwowej stopy
  • syndrom bólów mięśniowo – nerwowych
  • ból ścięgna podeszwowego
  • ból ścięgna Achillesa
  • syndrom brzegu kosci piszczelowej
  • bóle barku
  • zwapnienia w obrębie mięśni i tkanek miękkich stawów
  • stany pourazowe - krwiaki
  • zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego
  • bóle w pachwinie (przeciążeniowe z mm.przywodzicieli uda)
  • punkty spustowe

  Magnetoterapia

  Pole magnetyczne w przeciwieństwie do innych postaci energii przenika do wszystkich struktur organizmu. Wywołuje w tkankach różnorakie skutki biofizyczne. Pulsujące pole magnetyczne małej częstotliwości stosuje się w leczeniu chorób: reumatologicznych, pourazowo, układu krążenia, układu nerwowego, skóry.

  Ultradźwięki

  Ultradźwięki są związane z falą dźwiękową, ale o wyższej częstotliwości. Powstają przez mechaniczne drgania cząstek ośrodka sprężystego. W terapii wykorzystuje się częstotliwości od 1 do 3 MHz. Ultradźwięki powodują wystąpienie w tkankach efektu termicznego, mechanicznego (mikromasaż) i biochemicznego. Ultradźwięki wpływają pozytywnie na: gojenie się złamań i ran, regenerację chrząstki stawowej, uszkodzenia tkanek miękkich, tkanki bliznowate, przepływ krwi. Metoda aplikacji polega na przyłożeniu głowicy ultradźwiękowej do okolicy leczonych tkanek z użyciem środka sprzęgającego.

  Terapia skojarzona ultradźwięki + elektroterapia

  Zastosowanie dwóch rodzajów terapii w tym samym czasie wobec tych samych tkanek opisuje się jako terapię skojarzoną. Najpowszechniejszą formą terapii skojarzonej jest połączenie ultradźwięków jedną z postaci elektrolecznictwa. Uzasadnieniem stosowania terapii skojarzonej jest fakt, iż podczas jednego zabiegu uzyskujemy efekt terapeutyczny z dwóch zastosowanych zabiegów jednocześnie.

  Laseroterapia

  Promieniowanie laserowe stanowi wzmocnioną falę elektromagnetyczną będącą nośnikiem promieniowania o niezwykle wyjątkowych właściwościach. Do efektów stymulacji laserowej można zaliczyć: usprawnienie procesów regeneracji uszkodzonych tkanek, redukcja dolegliwości bólowych układu mięśniowo – szkieletowego, niwelowanie punktów spustowych, poprawa przewodnictwa nerwowego, redukcja obrzęków.

  Wskazania:
  • trudno gojące się rany i owrzodzenia
  • odleżyny
  • stany zapalne
  • utrudniony zrost kostny
  • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych i kręgosłupa
  • dyskopatia
  • nerwobóle
  • neuropatia cukrzycowa
  • zapalenia okołostawowe
  • przeciążenie mięśni i tkanek miękkich

  KINEZYTERAPIA

  Trening sensomotoryczny

  Działanie mające na celu przywrócenie kontroli nerwowo – mięśniowej oraz uruchomienie mechanizmów dostosowujących wzorce mięśniowe w celu zachowania stabilności lokalnej i globalnej (równowagi). Poprawa stabilizacji poszczególnych stawów będzie skutkowała lepszą kontrolą postawy ciała oraz lepszą kontrolą ruchu. Trening ten prowadzi się w trzech etapach: statycznym, dynamicznym i funkcjonalnym.

  Trening funkcjonalny

  Trening funkcjonalny ma na celu przywrócenie utraconej przez pacjenta funkcji, zwiększenie wydajności lub poprawę wzorca ruchu. Dzięki prawidłowo prowadzonemu treningowi możliwe jest przywrócenie pacjenta do codziennej aktywności. Fundamentem tego procesu jest zintegrowane, wielopłaszczyznowe działanie wymagające przyspieszania, hamowania i stabilizacji segmentów ciała.

  Ćwiczenia lecznicze w chorobach i dysfunkcjach kręgosłupa i kończyn

  Poprzez prawidłowo prowadzone ćwiczenia lecznicze możemy utrzymać efekt terapii manualnej, zwiększyć zakres ruchu, poprawić siłę, wytrzymałość, elastyczność, stabilność. Niektóre ćwiczenia mają na celu poprawę zaburzonego wzorca ruchu, a niekiedy redukcję dolegliwości bólowych.

  TERAPIA MANUALNA

  Ortopedyczna Terapia Manualna wg koncepcji Kaltenborn – Evjenth

  Ortopedyczna Terapia Manualna jest więc wąską specjalizacją w obrębie Fizjoterapii ukierunkowaną na ręczne badanie i leczenie pacjentów z tzw. dysfunkcjami narządu ruchu, a więc z bólem, przykurczem i niestabilnością w obrębie stawów kończyn górnych, dolnych, stawów skroniowo-żuchwowych oraz w obrębie poszczególnych odcinków kręgosłupa.

  Ponieważ badanie i leczenie wykonywane jest rękoma terapeuty to ten sposób pracy określono mianem "terapii manualnej". Dokładne badanie umożliwia zastosowanie precyzyjnego leczenia, a inaczej leczy się uciśnięty nerw, inaczej zwyrodniały staw i inaczej zbytnio napięty lub skrócony mięsień. Rodzaj zmienionej chorobowo tkanki warunkuje użycie specyficznych dla tej tkanki technik manualnych takich jak: poizometryczna relaksacja, rozciąganie mięśni (stretching), szybkie uruchomienie zablokowanych stawów w obrębie kręgosłupa (tzw. manipulacje), długo utrzymywane rozciąganie torebki stawowej (tzw. mobilizacja) lub przywracanie ruchomości struktur nerwowych. Głównym celem terapeuty jest jak najszybsze przywrócenie bezbolesnych pozycji i ruchów ciała pacjenta oraz zapobieganie nawrotom dolegliwości.

  Terapia Tkanek Miękkich

  Techniki Energizacji Mięśni
  Zespół technik wykorzystujących napięcie mięśnia, mające na celu likwidacje istniejących zaburzeń w obrębie tkanek miękkich. Wskazania hipertonus mięśniowy, przykurcz mięśniowy i łącznotkankowy, osłabienie mięśni, ograniczenia ruchu wynikającego z restrykcji tkanek miękkich.

  Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie
  Powięź to płaska włóknista tkanka, która otacza ciało pod skórą, otacza i przedziela mięśnie oraz grupy mięśniowe dzieląc je na warstwy. Powięź tworzy integralna, ciągłą sieć docierającą do wszystkich narządów ciała. Restrykcje systemu mięśniowo-powięziowego mogą spowodować wzmożone napięcie nawet w odrębnych obszarach naszego organizmu, powodując kompresje w stawach , ograniczenie przepływu płynów oraz ucisk na struktury nerwowe, a tym samym objawy bólowe. Terapeuta wykrywa ograniczenia w przesuwalności powięzi i wykorzystując fenomen rozluźnienia likwiduje restrykcje.

  Techniki Aktywnego rozluźniania
  Polegają na utrzymywaniu stałego nacisku lub zablokowaniu tkanek podczas, gdy jednocześnie wykonywanie jest rozciąganie tkanki. Szczególnie skuteczna po urazach sportowych i po długich unieruchomieniach.

  Terapia punktów spustowych
  Punkt spustowy to uwrażliwione miejsce w obrębie hipertonicznych tkanek, które charakteryzuje się tkliwością uciskową. Może on powodować ból promieniujący oraz inne objawy w obszarach ciała odległych od miejsca drażnienia. Zlikwidowanie punktów spustowych doprowadza do znacznego zmniejszenie napięcia tkankowego w danym obszarze zaburzenie. Do likwidacji punktów spustowych można wykorzystać min. ucisk, głębokie głaskanie lub pozycyjne rozluźnianie. (Positional release, strain–counterstrain)

  Technika (Positional release)
  Polega na ułożeniu danego stawu w pozycji powodującej maksymalne rozluźnienie tkanek i utrzymaniu tej pozycji przez 20 -120 sekund. Skutkuje to radykalną poprawą zakresu ruchu oraz zmniejszeniem dolegliwości bólowych. Technika jest całkowicie bezbolesna i ma szerokie zastosowanie zastosowanie w stanach ostrych.

  Neuromobilizacje struktur nerwowych o ograniczonej przesuwalności i rozciągliwości

  Metoda ta ma na celu usunięcie zaburzeń neuromechaniki. Polega na badaniu i likwidacji zaburzeń przesuwalności lub zaburzeń poślizgu i rozciągliwości struktur nerwowych. Tkanka nerwowa przemieszcza się względem okolicznych tkanek zarówno wzdłuż swojego przebiegu, jak i w poprzek. Problemy z ruchomością bądź rozciągliwością struktur nerwowych mogą objawiać się bolesnością na przebiegu nerwu lub w rejonie unerwienia czuciowego.

  KINESIOLOGY TAPING

  Terapia Kinesiology Taping to sensoryczne oddziaływanie plastra na organizm w celu wykorzystania możliwości kompensacyjnych organizmu. Pomocna w terapii bólu, korekcji układu powięziowego, reedukowaniu czynności ruchowych. Adresatem terapii może być każda osoba u której testy wskazują na możliwość redukcji objawów.

  Testy dają ocenę ogólnego funkcjonowania (zaburzeń prawidłowego funkcjonowania) organizmu oraz informacje jakie obszary są zaburzone i związane z istniejącymi objawami.

  Działanie:
  - zmniejsza ból i nienaturalne odczucia skóry i mięśni,
  - usuwa zastoje i obrzęki limfatyczne,
  - wspomaga pracę mięśni,
  - koryguje niewłaściwą pozycje stawu,
  - pomaga w uzyskaniu pozycji optymalnej do rehabilitacji mięśni i stawów,
  - wspomaga osłabione mięśnie,
  - pomaga w uzyskaniu prawidłowej postawy i symetrii ciała poprzez poprawę odczucia kinetycznego położenia ciała,

  MASAŻ

   

  Drenaż limfatyczny (zdrowotny,terapeutyczny)

  Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych . Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie.

   Drenaż limfatyczny terapeutyczny wykonywany jest w przypadku wystąpienia obrzęków o znanym pochodzeniu, w leczeniu stanów pourazowych, w leczeniu niektórych stanów zapalnych (po ustąpieniu ostrego stanu zapalnego). Drenaż limfatyczny wzmacnia też organizm po chorobach zakaźnych, bywa stosowany w łagodnych chorobach nowotworowych (tylko pod kontrolą lekarza). Masaż ten przyspiesza absorbcję krwiaków i siniaków.

  - kończyny dolne- 40 min
  - kończyny górne – 20 min
  - twarz – 20 min

 • Odnowa biologiczna

  zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże
  Odnowa biologiczna

  SPM DIGITAL - masaż próżniowy

  Urządzenie kosmetyczne wykorzystujące technologię podciśnieniową - 4 zabiegi w jednym, działanie na tkankę łączną, regeneracja skóry i poprawa wyglądu cery, drenaż limfatyczny twarzy, nieinwazyjny lifting biustu, zabiegi na cellulit, trądzik; w zestawie aplikatory na biust w 3 rozmiarach. Efekty widoczne już od pierwszego zabiegu.

  Działanie SPM powoduje intensywną stymulację limfy, przyspiesza spalanie tłuszczu, wzmacnia tkankę łączną. Aplikatory podciśnieniowe w różnych rozmiarach pozwalają stosować zabieg SPM w najszerszym zakresie: wygładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu, redukcję zmarszczek i drugiego podbródka, likwidację worków pod oczami; technika SPM umożliwia także modelowanie sylwetki w typowych obszarach problemowych: tzw. bryczesy, obwisła skóra, rozstępy. Spm Bust to udane rozwinięcie aparatu SPM Digital, przeznaczone specjalnie do zabiegów na biust. Urządzenie automatycznie kontroluje ciśnienie w aplikatorach. Podciśnienie i ciśnienie naprzemiennie oddziałowywuje na tkankę stymulując przepływ limfy, poprawiając produkcję kolagenu i elastyny. Substancje te wzmacniają tkankę i nadają większą elastyczność. Biust staje się bardziej jędrny, pełny i podniesiony.

  Zalety:
  • wygładzanie i ujędrnianie skóry, rozstępów
  • usuwanie cellulitu i depozytów tłuszczowych z pośladków, ud, brzucha
  • ujędrnianie i podnoszenie biustu
  • redukcja zmarszczek na twarzy, regeneracja skóry twarzy i dekoltu
  • ujędrnianie szyi
  • poprawa owalu twarzy
  • zmniejszenie obrzęków w okolicy oczu
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu

  Wskazania:
  • modelowanie sylwetki (bryczesy, rozstępy, zwiotczała skóra)
  • ogólne odprężenie organizmu
  • redukcja zmarszczek, drugiego podbródka, likwidacja worków pod oczami
  • pomoc w walce z cellulitem
  • oczyszczanie i wzmacnianie tkanki podskórnej
  • zwiększenie procesu spalania tłuszczu w organizmie
  • stymulacja przepływu limfy
  • poprawianie napięcia skóry

  Przeciwwskazania:
  • ciąża (przy zabiegu na brzuch i tułowie)
  • nowotwór
  • stany zapalne (zakrzepowe zapalenie żył)
  • opryszczka i inne nieokreślone zmiany skórna
  • dermatoza
  • nadczynność tarczycy (przy zabiegu wykonywanym na twarz, dekolt i szyję)
  • żylaki
  • gorączka
  • miesiączka

  THALASSO- złuszczanie, drenaż, wyszczuplanie

  Nasze ciało w ponad 70% składa się z wody, a życie bez wody nie istnieje. Energia i świeżość morza, a w szczególności jego wyjątkowych składników aktywnych, są powszechnie znanym źródłem piękna i są idealne w celu zredukowania niedoskonałości naszego ciała.
  Linia specjalnie stworzonych produktów do pielęgnacji ciała dla wszystkich rodzajów skóry.

  Algi - skarby morza .Thalasso moc z morza, znana i ceniona ze względu na swe detoksykujące i remineralizujące właściwości. Pielęgnacja Thalasso to okłady i kompresy z alg, kąpiele, a także naturalna sól morska. Zawarte w nich jod, minerały oraz pierwiastki śladowe mają zbawienny wpływ na przemianę materii, oczyszczają i odtruwają, pielęgnując skórę, przywracając harmonię ciała i zmysłów.

  Woda jest Twoim pierwszym sprzymierzeńcem w walce o młodo wyglądającą skórę i witalność. Dzięki wyjątkowym właściwościom ta linia przywróci Twojej skórze optymalny poziom nawilżenia i zachowa jej ochronny płaszcz hydrolipidowy.
  Trzy wyjątkowo skuteczne zabiegi talassoterapii:

  • ZŁUSZCZAJĄCY,
  • DRENUJĄCY
  • REDUKUJĄCY,

  przywracające sylwetce wymarzoną smukłość. Ciało jest bowiem naszym głównym orężem uwodzenia, przekazuje zmysłowość i wdzięk, czaruje i zdobywa, dlatego tak istotne jest, aby umieć o nie zadbać. Podobać się samej sobie to podstawa, a możliwość modelowania własnych kształtów jest pragnieniem nie tylko każdej kobiety, ale również wielu mężczyzn. W perspektywie wiosny i lata, kiedy ciało rozbudza się na nowo, ważne jest, aby mieć szczupłe nogi, jędrne pośladki oraz płaski brzuch. Celem jest złuszczenie i przygotowanie naskórka, wyszczuplanie oraz zwalczanie dwóch niedoskonałości najbardziej znienawidzonych przez wszystkie kobiety: zatrzymywania wody oraz zlokalizowanych pokładów tkanki tłuszczowej.
  Kto dba o piękno naszego ciała i je chroni? Odpowiedź jest prosta: algi! Są one przykładem najcenniejszej flory morskiej bogatej w różnorodne właściwości, docenianej w kosmetyce z uwagi na jej zdolność do aktywowania mechanizmów fizjologicznych w najgłębszych warstwach naskórka, zwiększając zdolność reakcji skóry na pielęgnację. Wśród wszystkich alg tą, która najskuteczniej zwalcza odkładającą się tkankę tłuszczową, jest alga Sphacelaria Scoparia, która zapobiega tworzeniu się nowych adipocytów oraz przyspiesza syntezę kolagenu w celu zwiększenia jędrności tkanek, pozostawiając skórę bardziej jednolitą i gładką.

  Coffee SPA Norel wyszczuplający, redukujący cellulit, anti-age

  To jedyny w swoim rodzaju zabieg wyszczuplający i redukujący cellulit na bazie peelingu z drobno mielonych ziaren kawy, niezwykle aromatycznej maski kawowej i kawy do masażu. Zabieg poprawia mikrokrążenie i stymuluje lipolizę otulając skórę przyjemnym aromatem. Kawa zawiera kwas chlorogenowy i kofeinę - obydwa składniki bardzo szybko wchłaniają się i stymulują lipolizę. Ponadto z kwasu chlorogenowego powstają bardzo silne antyutleniacze z grupy polifenoli (kwas kawowy i chinowy), które blokują destruktywne działanie wolnych rodników a więc działają przeciwstarzeniowo Body Coffee Norel to propozycja dla osób oczekujących szybkich i widocznych efektów redukcji cellulitu przy jednoczesnym wygładzeniu i przywróceniu skórze zdrowego kolorytu.

  Wskazania do zabiegu:
  • nadmiar tkanki tłuszczowej
  • cellulit, utrata jędrności
  • zmiany związane z wiekiem
  • skóra szara, niedotleniona

  Efekty zabiegu:
  • stymulacja mikrokrążenia
  • redukcja cellulitu
  • wygładzenie i ujędrnienie skóry
  • poprawa kolorytu skóry
  • działanie anti-age

  Czekoladowy Body Wrapping, wyszczuplający i redukujący cellulit

  Czekolada, zwana „Napojem bogów" znana jest od wieków ze swojego wpływu na psychikę i zmysły. Poprawia samopoczucie i humor, działa wręcz antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin. Czekolada jest wysoko ceniona w odnowie biologicznej, nie tylko poprzez działanie na zmysły pacjenta, ale ze względu na obecność w niej caobrominy, teobrominy i kofeiny wspomagających wyszczuplanie i walkę z cellulitem.

  Wskazania do zabiegu:
  • nadmiar tkanki tłuszczowej
  • cellulit
  • modelowanie sylwetki

  Efekty zabiegu:
  • zmniejszenie obwodów ciała
  • redukcja cellulitu
  • przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • stymulacja mikrokrążenia

  Body Rejuve - Żurawinowy Body Lift, odżywczo-liftingujący, efekt "aksamitnej skóry"

  Żurawinę zakwalifikowano jako jeden z najbardziej wartościowych roślinnych produktów anti-age. Ekstrakt z żurawiny chroni komórki skóry przed stresem oksydacyjnym i wzmacnia ich funkcje immunologiczne, a wysoka zawartość stabilnej witaminy C stymuluje syntezę kolagenu. Zabieg polecany szczególnie osobom chcącym poprawić gęstość skóry po odchudzaniu, ciąży i w zmianach związanych ze starzeniem się naskórka.

  Efekty widoczne po pierwszym zabiegu. Skóra jest wyraźnie zrewitalizowana i nawilżona. Odzyskuje jędrność, elastyczność i właściwy koloryt. Natępuje poprawa mikrokrążenia. Zabieg wspomaga barierę immunologiczną (bardzo duża ilość antyoksydantów, flawonoidów i tocotrienoli).

  Wskazania do zabiegu:
  • odnowa biologiczna
  • utrata jędrności i elastyczności
  • oznaki przedwczesnego starzenia
  • przesuszenie, szorstkość skóry
  • fotostarzenie

  Efekty zabiegu:
  • rewitalizacja
  • odzyskanie jędrności, elastyczności i właściwego kolorytu skóry
  • poprawa mikrokrążenia
  • długotrwałe nawilżenie
  • działanie anti-age
  • ochrona bariery immunologicznej (bardzo duża ilość antyoksydantów, flawonoidów i tocotrienoli)

  Zabieg detoksykująco-terapeutyczny Borowina 100%

  Borowina ze względu na wielokierunkowe działanie znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce. Zabieg polecamy szczególnie skórom zmęczonym, zanieczyszczonym, osłabionym podczas diet oraz po ciąży. Osobom borykającym się ze wszystkimi formami cellulitu, nadmierną tkanką tłuszczową, utratą jędrności i przedwczesnym starzeniem. Działanie terapeutyczne przynosi dobre efekty w przypadku osób ze zmianami przeciążeniowymi, zwyrodnieniami kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych układu ruchu. Substancje zawarte w borowinie (m.in. kwasy huminowe, bituminy, enzymy, sole mineralne) wykazują działanie wyszczuplające  i oczyszczające. Dopełnienie stanowią glinki lecznicze zawierające magnez, krzem i miedź, które wspomagają  działanie odtoksyczniające. Regulują proces przemiany materii, pobudzając mechanizmy oczyszczająco - drenujące dzięki czemu doskonale wspomagają kuracje odchudzające.

  Wskazania do zabiegu:
  zmiany przeciążeniowe, zwyrodnieniowe, kuracja odmładzająca.

  Efekty zabiegu:
  działanie przeciwzapalne, ściągające, sorbcyjne, przeciwbólowe, estrogenowe

  Śródziemnomorski relaks

  Peeling na bazie oliwy z oliwek w kapsule SPA JET z aromatyczną mgiełką i koloroterapią oraz masaż relaksacyjny całego ciała z wykorzystaniem aromatycznych olejków.

  Zabieg przeznaczony szczególnie dla skóry przesuszonej, poszarzałej, przy pierwszych oznakach starzenia. Idealnie nawilża, pozostawiając na skórze film ochronny. Poprawia kondycję i koloryt skóry, pozostawia ją aksamitną w dotyku.

  Masaż całego ciała relaksuje, odpręża, likwiduje napięcia. Wykorzystywane techniki masażu wpływają korzystnie na samopoczucie i poprawę nastroju.

  Tropikalna wyspa

  Kokosowy peeling całego ciała w kapsule z wykorzystaniem programu "tropikalny deszcz" oraz energetyczny masaż całego ciała olejem THAITI. Egzotyczny zabieg przeznaczony dla wszystkich typów skóry, bez ograniczeń wiekowych. Działa silnie wygładzająco, odżywia skórę, na długo pozostawia na niej przyjemny zapach tropików. Program wykorzystany w kapsule intensywnie rozgrzewa, stymuluję regeneracje sił witalnych, przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu oraz stymuluje metabolizm. Masaż aromatycznymi olejami wprowadza w doskonały nastrój, likwiduje napięcie, działa rozgrzewająco i przeciwbólowo.

  Łagodne oczyszczenie

  Peeling z ekstraktem soi oraz masaż całego ciała z regenerującym balsamem z kwasami Omega 3. Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia. Gwarantuje idealnie czystą i gładką skórę usuwając z jej powierzchni martwe elementy naskórka. Efekt ten zapewniają kuleczki poliamidowe, które w połączeniu z witaminą A i E oraz glicerydami zmiękczają i wygładzają skórę przygotowując ją do dalszego zabiegu. Dodatek fitohormonów z ekstraktu soi wzbogaca preparat w bardzo cenny składnik aktywny działający już w pierwszej fazie zabiegu.

  Soczysta Pokusa - Zabieg ARBUZOWY - nawilżający-redukujący cellulit

  Owocowa przyjemność dla ciała i odżywcza uczta dla skóry - zabieg Soczysta Pokusa łączy kurację nawilżającą z intensywną redukcją cellulitu.Naturalną i skuteczną pielęgnację zapewnia zawarty w kosmetykach ekstrakt z arbuza, dzięki któremu rytuał zabiegowy służy głębokiej regeneracji oraz długotrwałej poprawie wyglądu i kondycji skóry. To również propozycja relaksu i odprężenia w świecie stworzonym według zasad SPA, kuszącym zmysły bogatą konsystencją i intensywnym aromatem preparatów wykorzystywanych podczas zabiegu.

  Soczysta Pokusa odbudowuje i chroni naskórek oraz jednocześnie utrzymujące optymalny poziom nawilżenia w głębszych warstwach. Likwiduje cellulit, wygładza skórę oraz ujędrnia ją i uelastycznia. Odżywia, dotlenia komórki i poprawia krążenie krwi pobudzając naturalne mechanizmy oczyszczająco-drenujące. Działając antyoksydacyjnie i chroniąc przed działaniem promieni UV zapewnia pielęgnację skóry o każdej porze roku.

  Wskazania do zabiegu:
  • suchość skóry o każdej porze roku (ekspozycja na słońce, solarium, CO, klimatyzacja),
  • cellulit
  • skóra zanieczyszczona, niedotleniona z dużą ilością toksyn i złogów (np. palacza),
  • utrata sprężystości  i elastyczności skóry,
  • złe samopoczucie związane ze zmęczeniem i stresem.

  Efekty zabiegu:
  • intensywnie i długotrwale nawilża skórę,
  • redukuje objawy cellulitu,
  • poprawia krążenie krwi, dotlenia komórki,
  • wzmacnia skórę, uzupełnia minerały,
  • ujędrnia i uelastycznia,
  • głęboko relaksuje.

  Zalecenia:
  zabiegi można stosować na całe ciało lub wybrane jego partie,
  • zabiegi mogą być wykonywane na okolicy biustu z pominięciem brodawek,
  • zalecana ilość to seria 6 zabiegów, dwa razy w tygodniu lub jednorazowo np. po kąpieli słonecznej,
  • zabiegi mogą być wykonywane w kapsułach SPA.

  Źródło Młodości

  Peeling żurawinowy całego ciała oraz masaż relaksacyjny na żurawinowym balsamie.
  Zabieg oparty na żurawinie kanadyjskiej - najnowszym odkryciu kosmetyki anti-age

  Żurawinę zakwalifikowano jako jeden z najbardziej wartościowych roślinnych produktów anti-age. Ekstrakt z żurawiny chroni komórki skóry przed stresem oksydacyjnym i wzmacnia ich funkcje immunologiczne, a wysoka zawartość stabilnej witaminy C stymuluje syntezę kolagenu. W recepturach kosmetyków Face & Body Rejuve zastosowano ekstrakt z owoców żurawiny kanadyjskiej, pochodzącej z kontrolowanych ekologicznie plantacji posiadających certyfikację Organic. Jest to produkt spełniający najwyższe standardy pod względem czystości i składu biochemicznego.

  Norel Body Rejuve - Ekskluzywny zabieg odżywczo-liftingujący:
  • stymulacja systemu immunologicznego w kierunku ochrony skóry przed skutkami intensywnego opalania, zanieczyszczonego środowiska i stresu
  • tocotrienole, znakomite antyoksydanty, chronią błony komórkowe i DNA przed destrukcją, spowalniając proces starzenia
  • kwasy omega3 i omega6 stymulują produkcję ceramidów, a wysoka zawartość stabilnej witaminy C pobudza syntezę kolagenu

  Efekt - głęboka odnowa biologiczna całego ciała, jędrna, elastyczna i długotrwale nawilżona skóra.

  Zabieg parafinowy na dłonie

  Wskazaniem do zabiegu jest szorstka, przesuszona skóra, utrata elastyczności, plamy pigmentacyjne, dłonie po odmrożeniach, podrażnienia spowodowane warunkami atmosferycznymi i detergentami.

  Zabieg intensywnie regenerujący dla dłoni i stóp z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę oraz pielęgnuje paznokcie. Sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą działają skuteczniej, dzięki czemu staje się ona aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

  ALICE - alternatywa dla liposukcji

  Wyjątkowo skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej, tj. obwodów – na brzuchu, udach, kolanach itd., z jednoczesnym wzmocnieniem mięśni, redukcją cellulitu, odmłodzeniem i ujędrnieniem skóry. Zabieg zwiększa rozszerzalność naczyń i cyrkulację krwi, relaksuje mięśnie gładkie naczyń i poprzeczne, zwiększa elastyczność tkanki łącznej oraz cząstkowe ciśnienie tlenu.

  Promieniowanie podczerwone A (odfiltro-wano przegrzewające powierzchnię skóry promienie B i C) oddziałuje głęboko aż na tkankę podskórną, pobudzając przepływ krwi przez te strefy i optymalizując metabolizm kwasów tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe szybko stają się gotowe do roli paliwa (podczas aerobiku osiągają taki stan dopiero po ok. 30 minutach). Zostają od razu zużyte na pracę mięśni, aktywowanych przez bioprądy KMC.

  Komputer fotografuje i zapamiętuje sylwetkę. Po kilku seansach porównuje i zapamiętany obraz z Twoją nową sylwetką, w celu wyświetlenia rzeczywiście straconych centymetrów.

  Inne czary Alice to: poprawa krążenia krwi, poprawa stanu skóry, przywrócenie równowagi procesom trawienia, a nawet poprawa humoru ( podobny efekt jak w przypadku terapii światłem). Alice uwalnia zablokowany tłuszcz już w pierwszych sekundach zabiegu. Uwolniony tłuszcz jest momentalnie zużywany przez stymulowanie mięśni. Pobudzone zostają procesy odnowy tkanki. Ujędrnione oraz odżywione ciało pięknieje z każdą chwilą. Jest to doskonała alternatywa dla chirurgicznej liposukcji Wykorzystywany również w medycynie np. uśmierza ból. Zainstalowane w nim lampy HYDROSUN ze specjalnym filtrem wodnym dają świetne rezultaty.

  Co robi ALICE?
  • Zwiększa ruchliwość cieczy, która uległa zastojowi w tkankach, powodując także mikroskopijne rozszczepienie się komórek tłuszczowych. Substancje obecne w tych komórkach ulegają rozpuszczeniu dzięki działaniu hipotermicznych promieni wyselekcjonowanych z wiązki IR-A i ponownie zostają wchłonięte przez układ krążenia, za pośrednictwem, którego zostają wydalone z organizmu
  • Oddziałuje na układ naczyniowy. Wzrasta przepływ krwi do miejsc, które cierpią na chroniczny brak tlenu
  • Oddziałuje na układ limfatyczny celem odprowadzenia płynów będących w stanie stagnacji
  • Działa przeciw obrzękowo, co daje znaczne zmniejszenie bólu i uczucia odrętwienia
  • Zwiększa napięcie mięśniowe, siłę mięśni i redukuje podskórną warstwę tłuszczu

  Aktywność mięśni wzbudzona przez prądy, sprzyja zużyciu tłuszczu w miejscach poddanych naświetlaniu odfiltrowanymi ze światła podczerwonego promieniami IRA.

  Zabiegi w kapsule SPA JET

  Poprawiają jakość skóry, usuwają zmęczenie, wspomagają walkę z nadwagą i cellulitem, mają właściwości detoksykujące, antyzmarszczkowe, poprawiające krążenie.

  Podczerwień - daje przyjemne ciepło. Penetruje warstwy skóry głębiej niż inne źródła ciepła. Efektem tego jest komfortowe podniesienie temperatury ciała i wzrost cyrkulacji krwi i limfy.

  Sauna parowa - wilgotne ciepło zmiękcza skórę, otwiera pory, powoduje pocenie się i wzmacnia eliminację toksyn. Ponadto ułatwia przenikanie w głąb skóry odżywczych preparatów.

  Kąpiel dająca możliwość połączenia masażu wibracyjnego, koloroterapii, aromatoterapii z biczami szkockimi, masażem wodnym i powietrznym.

  Możliwość indywidualnego tworzenia zabiegów w zależności od potrzeb klienta i zaleceń kosmetologa. Kąpiel idealna również przed lub po masażu, jak również po zabiegach kosmetycznych twarzy.
  • sauna na podczerwień
  • sauna parowa
  • regulowany masaż wibracyjny
  • prysznic VICHY 10 dysz
  • prysznic ręczny
  • system rozpylania minerałów i witamin
  • masaż strumieniami wody
  • światłoterapia
  • aromaterapia
  • nawiew na twarz

  PIELĘGNACJA TWARZY

  TOPP LIFTING zabieg intensywnie modelująco-liftingujący

  Zabieg kosmetyczny, którego efekty są porównywalne do tych, jakie dają zabiegi chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu, kiedy maska wysycha i pracuje następuje intensywna gimnastyka mięśni, wzmożona cyrkulacja krwi oraz poprawa metabolizmu skóry. Dzięki temu po zabiegu skóra jest niezwykle chłonna, co zwiększa efektywność działania nakładanych na nią preparatów. Zabieg TOPP LIFTING daje spektakularne, widoczne efekty napięcia i ujędrnienia skóry już po pierwszym zabiegu.

  Wskazania do zabiegu:
  • dla kobiet i mężczyzn,
  • szczególnie skóry zwiotczałe, z widocznymi objawami starzenia,
  • obwisłe kontury twarzy, podwójny podbródek,
  • każdy rodzaj skóry wymagający odżywienia, poprawy kondycji,
  • ziemisty koloryt cery, „skóra palacza”.

  Efekty zabiegu:
  • błyskawiczny i efektywny lifting mięśni i skóry już po jednorazowym zabiegu,
  • gimnastyka i wzmocnienie mięśni, poprawa jędrności i elastyczności skóry,
  • zwiększenie cyrkulacji krwi i stymulacja metabolizmu skóry,
  • wygładzenie i spłycenie zmarszczek,
  • zwiększenie absorpcji nakładanych po masce preparatów,
  • przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry.

  zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym

  Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry. Zabiegi z preparatami Hydro Oxy podniosą poziom nawilżenia o 40%. Kuracja szczególnie polecana dla cery opalonej lub odwodnionej. Można ją stosować niezależnie od wieku i pory roku, preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do kondycji i potrzeb skóry.  Po zabiegu występuje natychmiastowa poprawa nawilżenia, wygładzenia i elastyczności skóry.

  Wskazania do zabiegu:
  • sucha skóra pozbawiona witalności, szara i niedotleniona, opalona i łuszcząca się.

  Efekty zabiegu:
  • natychmiastowa poprawa nawilżenia skóry już po pierwszym zabiegu ( 30 %), ukojenie i likwidacja napięcia.

  Zabieg ANTI-AGE (serum ANTI-AGing, algi liftingujące)+ masaż  ANTI-AGING twarzy(przeciwzmarszczkowy)

  Masaż anti-aging twarzy, zwany też drenażem limfatycznym twarzy to masaż powstrzymujący procesy starzenia, który w doskonały sposób poprawia sprężystość mięśni i elastyczność skóry twarzy. Podczas masażu limfatycznego niwelowane są zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki"), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust.

  Masażystka podczas tego odmładzającego zabiegu dodatkowo pracuje nad poprawą sprężystości mięśni twarzy, co bezpośrednio wpływa na poprawę elastyczności skóry twarzy i zapewnia jej dużo zdrowszy i atrakcyjnieszy wygląd.

  Dobrze i regulanie przeprowadzony masaż anti aging twarzy jest alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, a stosowany cyklicznie przynosi niesamowite efekty redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry twarzy i poprawienia jej jędrności.

  Podczas zabiegu dodatkowo masażystka nakłada serum anti-aging oraz algi liftingujące.

  Zabiegi eksfoliacji na bazie kwasu migdałowego

  KWAS MIGDAŁOWY: dzięki specyficznej strukturze cząsteczki zapewnia łagodną i bezpieczną eksfoliację, która aktywuje podziały w żywych warstwach naskórka. Porządkuje jego architekturę, zwiększając spoistość głębszych warstw naskórka. Kwas migdałowy należy do grupy kwasów owocowych, pozyskiwany jest w procesie hydrolizy ekstraktu z gorzkich migdałów. Posiada wyjątkowe własności antybakteryjne, zapewniając optymalną pielęgnację skóry tłustej i trądzikowej. Rozjaśnia przebarwienia, dając jednolity koloryt skóry. Pobudza wzrost syntezy kolagenu i elastyny w skórze poprawiając jej elastyczność. Zabiegi złuszczania kwasem migdałowym mają bardzo szerokie zastosowanie, mogą być wykonywane praktycznie u każdego –zwłaszcza w przypadku cer problematycznych. Kwas ten jest dobrze tolerowany , nie powoduje rumienia a tylko nieznaczne pieczenie w trakcie zabiegu.

  KWAS LAKTOBIONOWY: jest polihydroksykwasem nowej generacji. Powoduje złuszczenie powierzchniowych komórek warstwy rogowej, stymulując mechanizmy naprawcze skóry. Dzięki unikalnym własnościom wiązania wody w naskórku wzmacnia jego barierę ochronną. Pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Zapobiega tworzeniu się teleangiektazji, wzmacnia elastyczność naczyń krwionośnych. Jest silnym antyoksydantem.

  KWAS MLEKOWY: wykazuje silne działanie nawilżające, normalizuje procesy złuszczania naskórka usuwając zrogowaciałe warstwy komórek. Stymuluje produkcję ceramidów w skórze, dzięki czemu wpływa na uszczelnienie bariery lipidowej naskórka, zmniejszając utratę wody ze skóry. Zapobiega blokowaniu ujść gruczołów łojowych, działa antybakteryjnie, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się ognisk zapalnych.

  Wskazania do zabiegu:
  • trądzik pospolity,
  • trądzik różowaty,
  • skóra tłusta, łojotokowa, zaskórniki,
  • zapalenie mieszków włosowych,
  • melasma naskórkowa (ostuda),
  • starzenie się skóry,
  • fotostarzenie,
  • rewitalizacja skóry,
  • jako peeling dla skóry wrażliwej.

  Efekty zabiegu:
  • odmładza,
  • uelastycznia,
  • wygładza,
  • ujędrnia skórę,
  • ujednolica koloryt skóry,
  • rozjaśnia przebarwienia,
  • wykazuje działanie bakteriostatyczne (pomocny w leczeniu trądziku),
  • redukuje i reguluje wydzielanie sebum,
  • zmniejsza drobne zmarszczki,
  • wykazuje działanie keratolityczne.

  Przeciwwskazania:
  • łojotokowe zapalenie skóry,
  • grzybica,
  • łuszczyca,
  • aktywne infekcje wirusowe (np.opryszczka),
  • trądzik w fazie aktywnej,
  • terapia pochodnymi witaminy A.

  Zabiegi eksfoliacji na bazie kwasu glikolowego

  KWAS GLIKOLOWY (HYDROKSYOCTOWY): należy do rodziny alfa-hydroksykwasów (AHA), naturalnie występujących w przyrodzie. Kwas glikolowy otrzymywany jest z soku trzciny cukrowej. Jego atrybutem jest szerokie spektrum działania połączone z wysoką efektywnością pozwalająca zniwelować różne problemy skórne. Kwas glikolowy posiada silne właściwości złuszczające, eliminuje zaskórniki, pozwala zmniejszyć przerośniętą warstwę rogową naskórka. Ponadto stosowany jest w kosmetyce w celach zwiększenia syntezy kolagenu, elastyny oraz glikozaminoglikanów. Wzmagając przepuszczalność naskórka wspomaga proces penetracji czynników depigmentacyjnych i witamin.

  Wskazania do zabiegu:
  • starzenie się skóry,
  • fotostarzenie,
  • płytkie zmarszczki,
  • skóra łojotokowa,
  • trądzik,
  • postać: grudkowa, zaskórnikowa, krostkowa o niewielkim nasileniu,
  • skóra sucha i szorstka- rewitalizacja skóry,
  • zaburzenia pigmentacji,
  • blizny, rozstępy.

  Efekty zabiegu:
  • złuszcza obumarły naskórek,
  • rozluźnia połączenia pomiędzy martwymi komórkami,
  • ułatwia wnikanie składników aktywnych,
  • stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • poprawia nawilżenie,
  • spłyca zmarszczki i płytkie zmiany potrądzikowe,
  • hamuje powstawanie przebarwień,
  • reguluje proces wydzielania sebum,
  • działa oczyszczająco,
  • zwiększa skuteczność stosowanych preparatów pielęgnacyjnych,
  • wyrównuje koloryt skóry.

  Przeciwwskazania:
  • aktywne infekcje wirusowe (opryszczka, brodawki),
  • aktywne infekcje bakteryjne,
  • aktywne choroby zapalne skóry ( wyprysk, łuszczyca, trądzik ropowiczy, AZS ),
  • przebyte w ostatnim czasie zabiegi chirurgiczne (świeże blizny) lub terapie światłolecznicze,
  • nadwrażliwość na AHA (alergia),
  • ciąża, karmienie piersią,
  • retinoidy używane w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
  • stosowanie antybiotyków i różnych form witaminy A,
  • zadrapania, otwarte rany,
  • bliznowce, trądzik ropowiczy, skupiony, bliznowcowi ( czynne zmiany ropne, cysty),
  • skóra tuż po depilacji.

  Zabieg nawilżający z kwasem hialuronowym + ultradźwięki + płat kolagenowy pod oczy

  produkty:mleczko, tonik, peeling enzymatyczny,ultradżwieki+ampułka z kwasem hialuronowym,płatki kolagenowe pod oczy,krem nawilżajaco dotleniajacy

  Zadbaj o prawidłowe nawilżenie i dotlenienie Twojej skóry! Silne działanie przeciwzmarszczkowe Zabiegi z skoncentrowanym serum i innymi preparatami linii Hydro Oxy podniosą poziom nawilżenia o 40 % ! Kuracja szczególnie polecana jest dla cery opalonej lub odwodnionej. Można ją stosować niezależnie od wieku i pory roku - preparaty w zabiegu dobierane są indywidualnie do potrzeb i kondycji skóry.

  Dodatkowo działanie ultradźwięków wpływa korzystnie na:
  • Zmiękczenie naskórka, przyspieszenie absorpcji preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek.
  • Przyspieszenie stopnia metabolizmu i krążenia. Uspokojenie komórek nerwowych i pomoc w likwidacji bólu.
  • Zmiana przepuszczalności błony komórkowej. Poprawa równowagi PH w tkance skóry, działanie bakteriobójcze.

  Wskazania do zabiegu:
  • odwodniona, niedotleniona, pozbawiona blasku skóra, regeneracja po nadmiernej ekspozycji na słońce.

  Efekty zabiegu:
  • natychmiastowa poprawa nawilżenia, wygładzenia i elastyczności skóry, doskonała baza pod makijaż.

  Zabieg oczyszczająco - ściągający (nieskazitelnie czysta cera)

  Produkty:mleczko, tonik, peeling enzymatyczny,masaż twarzy, błotno-oczyszczająca maseczka ,maska algowa z glinką GHASSOULI,krem control sebum na zakończenie zabiegu.

  Wskazania do zabiegu:
  • każdy rodzaj skóry,
  • zamknięte ujścia gruczołów łojowych,
  • cera poszarzała,
  • skóra zanieczyszczona, trądzikowa,
  • skóra słabo nawilżona.

  Efekty zabiegu:
  • głęboko oczyszcza skórę, absorbuje ok. 95% zanieczyszczeń: nadmiar sebum, toksyny i szkodliwe jony metali,
  • obniża nadwrażliwość skóry i przeciwdziała podrażnieniom,
  • jako silny antyoksydant neutralizuje wolne rodniki,
  • napina, ujędrnia i wygładza skórę (lifting),
  • głęboko nawilża, reguluje gospodarkę wodną skóry,
  • dostarcza składników odżywczych, makro i mikroelementów, witamin i fitohormonów,
  • działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco,
  • wizualnie poprawia koloryt i owal twarzy natychmiast po zabiegu.

  Arbuzowy zabieg odżywczy

  Produkty:mleczko,tonik,peeling enzymatyczny,masaż twarzy,arbuzowa maska algowa,krem nawilżajacy na zakończenie zabiegu.

  Zabieg dostarcza skórze niezbędnych witamin i minerałów, – redukuje zaczerwienienia i podrażnienia, – długotrwale nawilża skórę, – chroni przed wolnymi rodnikami i promieniami UV, – rewitalizuje zmęczoną i szarą cerę, – czyni skórę rozświetloną, gładką i aksamitną.

  EKSTRAKT Z ARBUZA – stanowi źródło cennych biopierwiastków: fosforu, żelaza, potasu oraz witamin z grupy B, kwasu foliowego, witaminy C, a także beta-karotenu. Zapobiega fragmentacji DNA w fibroblastach i keratynocytach, chroni  komórki skóry przed działaniem promieni UV, zwalcza wolne rodniki i zmniejsza ryzyko wystąpienia rumienia po naświetleniu. Działa uspokajająco na skórę, nadaje jej delikatność. ALGINAT (100% ekstrakt z alg brunatnych) – wzmacnia, intensywnie nawilża i odżywia , wpływa stymulująco na metabolizm komórkowy, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia poprzez  bardzo łatwo przyswajalne przez skórę: Alginiany – działają stymulująco, regenerująco, oczyszczająco i nawilżająco, Makroelementy – sole potasu, wapnia, sodu, magnezu, krzemu, Mikroelementy (sole:  jodu, manganu, cynku, żelaza , selenu) -  są składnikami witamin, enzymów, koenzymów dzięki czemu pełnią rolę bioregulatorów procesów życiowych w skórze.

  Zabieg dla cery naczynkowej

  Produkty:mleczko, tonik,peeling enzymatyczny,ultradźwieki z zęlem do cery naczynkowej+serum anti couperose ,maska algowa z rutyną i witaminą c, krem na zakończenie zabiegu do cery naczynkowej.

  Rutyna i troxerutyna naturalna witamina C, mięta, cytryna, cyprys, awenda, labdanum, alginat (ekstrakt z alg brunatnych), kompleks chłodzący.

  Efekty zabiegu:
  • obkurcza i wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych,
  • wycisza i łagodzi podrażnienia,
  • rozjaśnia przebarwienia skóry,
  • oczyszcza skórę z toksyn (detoks), pobudza mikrocyrkulację,
  • poprawa wyraźnie jej koloryt,
  • głęboko nawilża i reguluje gospodarkę wodną skóry,
  • napina i napręża skórę (lifting).

  WODOSPAD ZŁOTA ekskluzywny zabieg nawilżająco - ujędrniający z ultradźwiękami

  Wyjątkowy zabieg, który łączy zalety złota i niezwykle aktywnych w działaniu kosmetycznych składników, których zadaniem jest odtworzenie włókien kolagenowych. Zabieg modeluje owal twarzy i polecany jest jako zabieg „bankietowy" przed wielkim wyjściem. Daje efekt rozświetlenia i pełnej blasku ce

 • Modelowanie sylwetki

  rollmasaż, vacu activ
  Modelowanie sylwetki

  ROLLING STAR - Rollmasaż

  Istotą tradycyjnej medycyny chińskiej jest prawidłowe i płynne krążenie energii życiowej w organizmie. Stymulując odpowiednie punkty na ciele poprzez kanały energetyczne doprowadzamy energię do innych części ciała lub organów wewnętrznych. Efektem jest lepsze odżywienie i praca komórek, regulacja krążenia krwi oraz regulacja funkcji organów wewnętrznych.

  Na powyżej wiedzy oparta jest zasada działania masażu Rolling Star. Bezpośrednim celem masażu jest podwyższenie szybkości krążenia limfy. Drewniane rolki, które masują nasze ciało działają jak masaż limfatyczny. Masaż całego ciała trwa 60 minut – obejmując wszystkie części ciała, od stop aż po ramiona, ze szczególnym uwzględnieniem partii, które chcemy odchudzić – ud, pośladków, brzucha, talii. Działanie tego masażu jest bardzo rozległe i spektakularne. Znacząco eliminuje się czynniki odgrywające ważną rolę w powstawaniu cellulitu. Masaż taki zapobiega przewlekłej niewydolności krążenia obwodowego, szczególnie w obrębie kończyn dolnych (tzw. zimne stopy). Jeszcze inny pozytywny wpływ masażu urządzeniem Rolling Star to wyzwalanie się w organizmie wewnętrznych endorfin (tzw. hormony szczęścia - endogenne opioidy). Wyciszają one ból, powodują uczucie fizycznego i psychicznego odprężenia i zadowolenia. Końcowym efektem jest pozytywny wpływ na stan organizmu od strony fizycznej i duchowej.

  Po odbyciu kilku seansów zdecydowanie poprawia się metabolizm, przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Dochodzi do przyspieszonego oczyszczania naczyń limfatycznych. Dzięki temu znacząco eliminuje się czynniki odgrywające główną rolę w powstawaniu celullitu. Najważniejszym celem masażu na Rolling Star jest podwyższenie szybkości krążenia limfy. Wykonany masaż drenażowy pobudza układ limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożone zapotrzebowanie organizmu w tlen i substancje odżywcze. Zwiększa szybkość usuwania z ciała produktów rozpadu, toksyn, a także wchłanianie obrzęków. Podczas jednego masażu, skóra w miejscach poddanych masażowi regeneruje się. Następuje spalanie i redukcja komórek tłuszczowych.

  Wpływ masażu na układ krwionośny i limfatyczny:

  - pobudza układ krwionośny i limfatyczny do pracy, co powoduje wzmożenie zasilania organów w tlen i substancje odżywcze
  - zwiększa szybkość usuwania z organizmu produktów rozpadu
  - likwiduje objawy zastoinowe
  - przyspiesza wchłanianie obrzęków
  - ułatwia odpływ krwi żylnej
  - zmniejsza opór krwi w tętnicach, przez co ułatwia pracę serca
  - pod wpływem masażu naczynia krwionośne rozszerzają się i wzrasta szybkość obiegu krwi

  Wpływ masażu na skórę:

  - działa kosmetycznie
  - ujędrnia i uelastycznia skórę
  - usuwane są złuszczające się
  - obumarłe warstwy naskórka
  - skóra staje się różowa i ciepła
  - lepiej ukrwiona i odżywiona
  - uelastycznia i rozluźnia blizny
  - likwiduje lub zmniejsza zrosty i zgrubienia
  - powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej
  - masaż przyśpiesza obieg krwi i chłonki w naczyniach skórnych, dzięki czemu z jednej strony następuje bardziej aktywne dostarczanie tkankom i organom - substancji odżywczych a z drugiej strony szybsze wydalanie produktów przemiany materii

  Wpływ masażu na układ krążenia:

  - przyspieszenie krążenia krwi i limfy
  - miejscowe rozszerzenie się naczyń włosowatych
  - pobudzenie nieczynnych naczyń włosowatych
  - działa przeciwzakrzepowoszybsze wchłanianie obrzęków i wysięków,wzmożone krążenie limfy, co pobudza czynności gruczołów i przyspiesza przemianę materii
  - pomaga w wydalaniu produktów wadliwej przemiany materii
  - powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek

  Wpływ masażu na mięśnie:

  - powoduje lepsze odżywienie i dotlenienie mięśni
  - przygotowuje do wysiłku
  - przeciwdziała kontuzjom
  - zwiększa elastyczność mięśni
  - przyspiesza regenerację powysiłkową
  - podwyższa lub obniża napięcie mięśniowe

  Wpływ masażu na uład nerwowy:

  - delikatny masaż działa relaksacyjnie i uspakajająco
  - mocny masaż działa pobudzająco
  - poprawia czucie powierzchniowe i głębokie
  - usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych

   

  VACU ACTIV

   

  Vacu Activ Extreme 3 w 1 – Bieżnia w podczerwieni i w podciśnieniu

  Nowoczesna bieżnia zamknięta w profesjonalnej kapsule. Urządzenie Vacu Activ Extreme 3w1 zostało stworzone aby spełnić wszelkie wymagania klientów.
  Trening wykorzystujący podciśnienie przyspiesza wyzwalania kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej , a wskutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utlenienia powstaje dwutlenek węgla i woda. Prowadzi to do lepszego ukrwienia skóry i stymulacji układu limfatycznego odpowiedzialnego za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Działanie fal podczerwonych powoduje, że organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne naszego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny. Pomaga również wiązać wolne rodniki powodując efektywne oczyszczanie organizmu, usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie cellulitu, w wyniku, czego skóra staje się jędrna i elastyczna. Dzięki połączeniu podczerwieni z podciśnieniem efektywność ćwiczeń jest maksymalnie spotęgowana.

  Jak ćwiczyć na Vacu Activ?

  Zalecany cykl to 10-20-30 zabiegów. Ilość jest zależna od grubości tkanki tłuszczowej i poziomu rozwoju cellulitu.

  Czas trwania zbiegu - 30 minut z podziałem na 3 etapy:
  I etap - organizm potrzebuje czasu na dostosowanie się do nowych warunków otoczenia, dlatego też przez pierwsze 3-4 minuty ustawiamy podciśnienie na kilka mbar.
  II etap - ćwiczyć 20 minut w tempie aktywnego spaceru
  III etap - ponowne przejście do normalnych warunków poprzez zmniejszenie podciśnienia na pozycję wyjściową i po 2 minutach kończymy zabieg.

  Podczas zabiegu należy:
  - Pić systematycznie wodę - w czasie zabiegu organizm potrzebuje około 0,5 litra wody. Celem ćwiczeń nie jest odwodnienie organizmu, tylko dostarczenie mu niezbędnych bodźców, które efektywnie spalają tkankę tłuszczową.
  - Utrzymywać tempo ćwiczeń tak, aby puls osoby ćwiczącej wynosił w granicach 120-140 uderzeń na minutę. Chcąc zachować prawidłowe działanie układu limfatycznego, podczas zabiegu nie wolno ćwiczyć w obcisłych spodniach typu legginsy.

  Przeciwskazania:
  - Choroby serca
  - Cukrzyca
  - Epilepsja
  - Ciąża
  - Choroby krążenia
  - Menstruacja
  - Ciężkie choroby reumatyczne

  Zaleca się:
  - Przestrzeganie diety beztłuszczowej (unikanie potraw zawierających duże ilości tłuszczu)
  - Dzienna ilość płynów 3-4 litry

 • Zajęcia dla dzieci

  zumba, gimnastyka, kącik dla dzieci
  Zajęcia dla dzieci

  ZUMBATOMIC

  Zumbatomic to Zumba Fitness dla dzieci. Zajęcia te zacierają granice pomiedzy fitness'em a rozrywką. Mali tancerze mają możliwość wkroczenia w świat fitness'u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panuje na zajęciach! Zumbatomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumbatomic dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumbatomic pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

  Zumbatomic to taniec, zabawa i rozwój Twojego dziecka!

  Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.

  GRY I ZABAWY Z ELEMENTAMI GIMNASTYKI

  Przez zabawę do sportu i zdrowie! Te słowa świetnie definiują charakter zajęć w naszym klubie. Treningi maja na celu poprawę wszystkich cech motorycznych(siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, koordynacja). Podczas gier i zabaw występuje dużo ćwiczeń gimnastycznych, koordynacyjnych a nawet korekcyjnych, które często są niedoceniane lub nawet zaniedbywane z powodu zbyt małej ilości zajęć wychowania fizycznego w szkole. Zajęcia prowadzone są przez osoby kompetentne tj. absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego . Zapraszamy wszystkich chętnych dziewczyny i chłopców chcących rozpocząć swoja przygodę ze sportem.

  KĄCIK DLA DZIECI JEST CZYNNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 16.30-21.00  (w okresie wakacyjnym  -lipiec i sierpień kącik jest nieczynny)

  Zapraszamy do kącika dla dzieci "Magic Kids". "Magic Kids" jest bezpiecznym miejscem, w którym możesz zostawić malucha na czas swoich zajęć. Z bajkami na DVD, Playstation i mnóstwem zabawek Twoje dziecko równie miło spędzi czas.

  Regulamin

  1. Opieka nad dziećmi klientów posiadających ważny karnet w Magic Gym Fitness&Wellness.
  2. Kącik przyjmuje dzieci w wieku od 3lat.
  3. Godziny zajęć i opieki Kącika przewidziane są w trakcie trwania zajęć fitness/siłowni w godzinach porannych jak i popołudniowych. Klub zastrzega sobie prawo do zmian godzin otwarcia Kącika.
  4. Każdy Klient przyprowadzający dziecko, musi zawiadomić Klub min. jeden dzień wcześniej.
  5. Dzieci przyprowadzane do Kącika powinny mieć obuwie zmienne.
  6. Rodzice(opiekunowie) zobowiązani są do przyprowadzania zdrowego dziecka.
  7. Rodzice (opiekunowie) zobowiązani są do odbierania dziecka osobiście, nie za pośrednictwem osób trzecich.
  8. Dzieci przebywające w Kąciku powyżej dwóch godzin powinny zostać zaopatrzone w „małe co nieco dla brzuszka” i mała wodę lub sok.
  9. Wszelkie opłaty na rzecz Klubu są bezpowrotne.
  10. Pracownicy Kącika zobowiązani są do zapewnienia dziecku bezpieczeństwa i należytej opieki.
  11. Rodzice i opiekunowie oddający dziecko pod opiekę Kącika MAGIC KIDS akceptuje niniejsze warunki.

  Zabawa u nas jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne wypełnienie czasu Państwa dzieci, a jednocześnie momentem wytchnienia dla opiekunów.

  Dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo - ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami.

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 lat do spędzenia radosnych chwil w Naszym Kąciku MAGIC KIDS. Nasza opiekunka zaopiekuje się dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 16.30-21.00. W przypadku zainteresowania innymi godzinami prosimy o kontakt.

   

 • Dietetyka

  analiza składu ciała, konsultacje dietetyczne
  Dietetyka

  ANALIZA SKŁADU CIAŁA

  Określenie wielu parametrów budowy ciała, w tym najbardziej istotnych w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej Analizator składu ciała IOI 353 określa:
  - masę białka oraz ilość składników mineralnych
  - zawartość wody w organizmie 
  - masę tkanki tłuszczowej, procentową zwartość tkanki tłuszczowej
  - masę mięśni szkieletowych i beztłuszczową masę ciała 
  - wagę docelową oraz BMI 
  - podstawową przemianę materii (BMR) oraz całkowite zużycie energii (TEE) 
  - segmentową analizę tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej masy ciała (prawego ramienia, prawej nogi, lewego ramienia, lewej nogi oraz tułowia) 
  - określenie ilości tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej do kontrolowania
  - kaloryczność diety oraz ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej do cotygodniowej kontroli 
  - ilość tłuszczu trzewnego 
  - obwód talii oraz wskaźnik talia-biodro (WHR) 
  - impedancję

  JEDNORAZOWA PORADA DIETETYCZNA

  Analiza składu ciała: określa wiele parametrów budowy ciała w tym najbardziej istotne w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej
  Ocena sposobu żywienia: analiza komputerowa wszystkich składników odżywczych w spożywanej diecie
  Opracowanie zaleceń dietetycznych: Po wnikliwej analizie popełnianych błędów, zaproponujemy ich eliminację. Ukażemy Ci możliwe metody poprawienia Twojej diety, poznasz ciekawostki i tricki dotyczące radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poznasz tajniki zdrowego odżywiania się, co z pewnością pomoże Ci osiągnąć swój cel.

  KOMPLEKSOWA KONSULTACJA DIETETYCZNA (2 WIZYTY, Pierwsza trwa ok. 1-1,5 GODZINY)

  Analiza składu ciała: określa wiele parametrów budowy ciała w tym najbardziej istotne w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej
  Analiza sposobu odżywiania, wywiad żywieniowy -24 godzinny:
  Przeprowadzany jest metodą ankietową. Określimy ilość, rodzaj spożywanych produktów, pór spożywania posiłków, dzięki czemu przeanalizujemy Twój sposób odżywiania się, tym samym naprawimy błędy jakie popełniasz.
  Opracowanie zaleceń żywieniowych:
  Po wnikliwej analizie popełnianych błędów, zaproponujemy ich eliminację. Ukażemy Ci możliwe metody poprawienia Twojej diety, poznasz ciekawostki i tricki dotyczące radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poznasz tajniki zdrowego odżywiania się, co z pewnością pomoże Ci osiągnąć swój cel.
  Opracowanie indywidualnego programu ćwiczeń:
  Program ćwiczeń na siłowni/ dopasowanie odpowiedniego trybu ćwiczeń i zajęć aerobiku

   PAKIET Z DIETĄ (tygodniowy) - 150 zł (2 wizyty)- wizyta trwa ok. 1 godz.

  Analiza składu ciała: określenie parametrów budowy ciała w tym najbardziej istotnych w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.
  Na pierwszej wizycie zostanie dokonana analiza sposobu odżywiania. Określimy ilość, rodzaj spożywanych produktów, pór spożywania posiłków, dzięki czemu przeanalizujemy Twój sposób odżywiania się.

  Na drugiej wizycie otrzymasz jadłospis dostosowany  do Twoich potrzeb, wraz z przepisami kulinarnymi, na cały tydzień terapii.

  GRATIS* - ANALIZA SKŁADU CIAŁA po zakończeniu terapii ( analizę należy wykonać po 7 dniach od dnia otrzymania jadłospisu, w przypadku niewykonania analizy w w/w terminie przepada)

  PAKIET Z DIETĄ (3-tygodniowy) - 195 zł (2 wizyty)

  Analiza składu ciała: określenie parametrów budowy ciała w tym najbardziej istotnych w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.
  Na pierwszej wizycie zostanie dokonana analiza sposobu odżywiania. Określimy ilość, rodzaj spożywanych produktów, pór spożywania posiłków, dzięki czemu przeanalizujemy Twój sposób odżywiania się.

  Na drugiej wizycie otrzymasz jadłospis dostosowany  do Twoich potrzeb, wraz z przepisami kulinarnymi, na 3-tygodnie terapii.

  GRATIS* - ANALIZA SKŁADU CIAŁA po zakończeniu terapii (  analizę należy wykonać po 30 dniach od dnia otrzymania jadłospisu, w przypadku niewykonania analizy w w/w terminie przepada)

  PAKIET Z DIETĄ ( 8-tygodniowy)  - 330zł (3wizyty)

  Analiza składu ciała: określenie parametrów budowy ciała w tym najbardziej istotnych w ustalaniu diety: masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.
  Na pierwszej wizycie zostanie dokonana analiza sposobu odżywiania. Określimy ilość, rodzaj spożywanych produktów, pór spożywania posiłków, dzięki czemu przeanalizujemy Twój sposób odżywiania się.

  Na drugiej wizycie otrzymasz jadłospis dostosowany  do Twoich potrzeb, wraz z przepisami kulinarnymi, na  4 tygodnie terapii.

  Na trzeciej wizycie (po 4 tygodniach) dokonamy ponownej analizy składu ciała, aby ocenić efekty terapii. Otrzymasz wówczas jadłospis na kolejny miesiąc, w celu kontynuacji terapii.

  GRATIS* - ANALIZA SKŁADU CIAŁA po zakończeniu terapii (  analizę należy wykonać po 8-9 tygodniu od dnia otrzymania jadłospisu, w przypadku niewykonania analizy w w/w terminie przepada)

 • Solarium

  łóżka najnowszej generacji MegaSun
  Solarium

  SOLARIUM

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo także usługę solarium. Można z niej korzystać wchodząc do pomieszczenia z napisem sala fitness mieszczącego się naprzeciwko Fresh Baru. Do dyspozycji oddajemy dwa najnowocześniejsze łóżka do opalania firmy MEGASUN, jedno stojące oraz jedno leżące.

  MegaSun 6800 to profesjonalne urządzenie o nowoczesnej stylizacji, które pozwoli uzyskać piękną i trwałą opaleniznę. Ergonomiczne ukształtowanie leżanki zapewni komfort i umożliwia wyjątkowo zrelaksowaną pozycję w czasie opalania.

  • lampy na ciało 44 x 160W, 2 lampy P2
  • opalacze twarzy 4 x 500W,

  Funkcje

  • AQUA - odświeżająca mgiełka wodna,
  • AROMA - rozpylanie przyjemnego, relaksującego zapachu,
  • ACS BodyCool - inteligentne sterowanie wentylacją,
  • MegaVoice - głosowa instrukcja obsługi w języku polskim
  • PureAir - Powiew świeżości w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, najonizowane, tzn. oczyszczone powietrze niweluje specyficzny zapach powstający podczas opalania i działa orzeźwiająco na organizm.

  MegaSun T-200 Nowoczesne i profesjonalne łóżko stojące  spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i definiuje nowy wymiar mocy opalania. 52 lampy wysokociśnieniowe o dużej mocy zapewnią długotrwałą opaleniznę o jedynej w swoim rodzaju intensywności. Łóżko posiada 52 lampy o mocy 180W oraz lustrzaną podłogę, co daje idealny kąt padania promieni opalających na ciało w każdym miejscu.

  "Tuba" posiada opcje:

  • nowoczesna i profesjonalna kabina stojąca,
  • Aqua Fresh (bryza) - system rozpyla delikatną mgiełkę z niezależnie włączanych dysz w strefie twarzy i ciała co daje przyjemne orzeżwienie,
  • ustawienia siły wentylacji,
  • odtwarzacz audio CD oraz mp3,
  • przewodnik głosowy.

 • Basen

  Specjalny rabat w Parku Wodnym Tropikana - Hotel Gołębiewski
  Basen

  OFERTA SPECJALNA  DLA KLUBOWICZÓW!

  W ramach 6 i 12 karnetu lub umowy możesz mieć wejścia na basen ze specjalnym rabatem do Parku Wodnego TROPIKANA w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.

  Po szczegóły zapraszamy do recepcji klubu.

Trening personalny