1500 zł zamiast 1997 zł za - 12 miesięczny karnet OPEN + 3 treningi personalne+30 min solarium +masaż relaksacyjny całego ciała (zostało jeszcze: 7 szt.)

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekud
Cena: 1500.00 zł Wartość: 1997.00 zł
Rabat: 24.89 % Oszczędzasz: 497.00 zł

 

 

OPIS OFERTY:

 

1500 zł zamiast 1997 zł za - 12 miesięczny karnet OPEN +  3 treningi personalne+30 min solarium +masaż relaksacyjny całego ciała

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowocześnie wykończone i przestronne pomieszczenia o łącznej powierzchni 3500 m2, w tym klimatyzowaną salę siłowni, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt marki TechnoGym, dwa korty do gry w squash światowego lidera - niemieckiej firmy ASB Babinsky GmbH., sześć sal do zajęć zorganizowanych w tym dwie sale fitness ze specjalnym parkietem amortyzującym ruch, posiadające bogatą ofertę różnorodnych zajęć, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie, salę do treningu obwodowego, profesjonalne studio Idoor Cyclingu wyposażone w 26 rowerów firmy Tomahawk,salę do sztuk walki, strefę treningu funkcjoanlnego, gabinet rehabilitacji i odnowy biologicznej, najbardziej luksusową strefę SPA, stworzoną z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji w której możemy spędzić wolny czas korzystając z saun suchej, parowej i infrared, wdychając morskie powietrze w grocie solnej oraz  kącik dla dzieci.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną klimatyzowaną salę do ćwiczeń o powierzchni 1400 m2 i wysokości 8,6 m wyposażoną w profesjonalny sprzęt marki TechnoGym, Precor, Ab Solo, Ab Coaster.

Cechą charakterystyczną naszego sprzętu jest unikalna stylistyka, nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne oraz ergonomika stosowania. Dysponujemy urządzeniami pozwalającymi oddziaływać w obrębie każdej grupy mięśniowej. Zaletą tych maszyn treningowych jest też to, że poprzez swoją budowę, umożliwiają wykonywanie ćwiczeń w pozycjach izolowanych z ustabilizowanym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Dzięki temu trening staje się bezurazowy, a ćwiczenie bardziej skuteczne. Regulowane siedziska, komfortowe oparcia, podpórki na nogi, a także możliwość zmiany zakresu ruchu pozwalają dostosować urządzenia do budowy ciała każdej ćwiczącej osoby.

Strefa cardio

W strefie cardio znajduje się 110 urządzeń aerobowych marki Technogym, wyposażonych w ekrany dotykowe z tv kablową i internetem, w tym bieżnie, eliptyki/ orbitreki, rowery poziome i pionowe, ergometry, steppery. Doskonałe miejsce na trening wytrzymałościowy, podnoszący wydolność, spalający tkankę tłuszczową, poprawiający pracę układu sercowo-naczyniowego, mogący stanowić część rozgrzewkową, kończącą trening lub trening właściwy.

Strefa maszyn siłowych

Służy do treningu typowo wzmacniającego siłę i wytrzymałość mięśniową. Wyposażona jest w profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt firmy Technogym. Maszyny są znakomicie wyprofilowane i przystosowane do ćwiczenia wszystkich grup mięśniowych. Dodatkowo posiadamy urządzenia Kinesis Class oraz 6 urządzeń Kinesis Station - wielofunkcyjne maszyny treningowe z systemem linek do ćwiczeń wszystkich partii mieśniowych, wykorzystywane do rehabilitacji i treningu funkcjonalnego.

Strefa Pure Strength

To linia półwolnych maszyn siłowych z obciążeniem talerzowym.  Wypełniają lukę między wolnymi ciężarami, a typowymi urządzeniami siłowymi wyposażonymi w stosy z obciążeniami. Trening na tych urządzeniach jest wyjątkowo bezpieczny i efektywny.

Strefa wolnych ciężarów

Dla osób, które chcą zrobić więcej, znają możliwości swojego organizmu, potrzebują indywidualnych ćwiczeń z wolnym ciężarem. Strefa, ta pozwala w doskonałym stopniu zindywidualizować Twój trening, dobrać odpowiednie metody i narzędzia. Szeroka gama maszyn oraz obciążeń, zaczynając od ławeczek, stojaków, gryfów prostych i łamanych, hantli od 1 do 50 kg, suwnic, a kończąc na urządzeniu Multipower na pewno zadowoli każdego, zarówno silnego mężczyznę jak i filigranową kobietę.

Trening obwodowy

Jest to trening grupowy wykonywany na specjalnym sprzęcie Easy Line marki Technogym, ustawionym w okręgu. Składa się on z 8 ćwiczeń angażujących różne grupy mięśniowe, a między nimi ustawione są stepy, na których wykonywane są proste ćwiczenia w przerwie między seriami na urządzeniach. Przeciętny czas trwania każdego z ćwiczeń wynosi od 20 do 40 sekund, po czym następuje krótka przerwa i zmiana ćwiczenia. Trening obwodowy doskonale wyrabia kondycję oraz wzmacnia mięśnie. Linia Easy Line jest przeznaczona jest dla każdego, ale przede wszystkim dla kobiet i mężczyzn cierpiących na nadwagę, nie cieszących zbyt dobrą kondycją fizyczną i tych, którzy dotychczas z wielu względów unikali treningu. Także idealnie nadaje się dla grup wiekowych określanych jako „50+”. Brak masywnych ciężarów sprawia, że wszyscy uczestnicy ćwiczeń, niezależnie od poziomu zaawansowania czują się pewnie i bezpiecznie. Nawet ci, którzy są tradycyjnie „uczuleni” na siłownię.

Trening funkcjonalny

Trening Funkcjonalny to nowoczesne trendy wywodzące się z rehabilitacji, a wykorzystywane coraz częściej w fitness klubach. Powstały one w Niemczech i Skandynawii gdzie fizjoterapia i przygotowanie motoryczne są na najwyższym światowym poziomie.

W naszym klubie posiadamy strefę treningu funkcjonalnego, w której można samodzielnie przeprowadzić trening lub skorzystać z zajęć grupowych prowadzonych przez instruktora. Strefa Functional Zone wyposażona jest w  klatkę Synrgy 360 – Life Fitness, zestaw Arke – Technogym, kettlebells, piłki lekarskie, worki bułgarskie, piłki reakcyjne, trx rip, TRX, ekspandery, lina, bosu, płotki, pachołki, tubingi, skakanki.

Podstawową zasadą, która obowiązuje w tego typu aktywności jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Każde ćwiczenie musi mieć swoje uzasadnienie funkcjonalne i musi się konkretnie przekładać na najczęściej wykonywane przez ćwiczącego ruchy poza salą ćwiczeń. Jest to doskonała alternatywa treningu dla osób poszukujących nowych, ciekawych form aktywności i sposobów na poprawę swojego wyglądu jak i samopoczucia.

Boks

Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby rozpocząć swą przygodę ze sportem, ponieważ nigdy nie jest za późno żeby zacząć uprawiać sport, zdobyć nowe umiejętności, poprawić kondycję i sylwetkę.

Uczestniczący w zajęciach poznają boks od podstaw, uczą się technik poruszania, zadawania ciosów i obrony przed nimi. Różnorodność form i środków treningowych oraz zestaw ćwiczeń ukierunkowanych specjalnie dla tej dyscypliny sportu sprawia, że zajęcia są ciekawe i wszechstronnie rozwijające. Zaczynając od treningów typowo technicznych, gdzie nauczamy i doskonalimy poszczególne ciosy i obrony przed nimi, poprzez treningi z wykorzystaniem worków, tarcz, skakanek i innego sprzętu, aż do treningów siłowych, kondycyjnych czy w końcu stretchningowych mających na celu poprawę gibkości ogólnej i ukierunkowanej. Jednym słowem różnorodność treningów przyczynia się do poprawy wszystkich zdolności motorycznych. Konstrukcja i przebieg zajęć jest odzwierciedleniem treningów zawodników wyczynowo uprawiających boks. Treningi jednak są całkowicie bezpieczne i dostosowane do fizycznych możliwości ćwiczących. Na zajęciach intensywność wysiłkowa jest umiarkowana i nie ma na nich sparingów ani żadnej kontaktowej rywalizacji.

Sauna sucha

Sauna to najlepszy sposób na przyspieszenie przemiany materii i pozbycie się nadmiernych warstw tkanki tłuszczowej. Oczywiście same chodzenie do sauny nie jest jedynym elementem składającym się na ten szczytny cel. Należy połączyć odpowiednią dietę wraz z ćwiczeniami fizycznymi.

W roli wspomagacza spalania tłuszczy sprawdza się najlepiej sauna sucha. To odmiana sauny, gdzie temperatura jest tak wysoka, że należy robić sobie kilkuminutowe przerwy podczas sesji korzystania z sauny sucha. Poza tym sauna sucha nie może być użytkowana codziennie oraz przez osoby cierpiące na niewydolności układu krążenia. Zaś co do stosowania sauny parowej nie ma przeciwwskazań, gdyż sauna parowa z racji znacznie niższej temperatury jest bardziej przystępnym miejscem (podobnie działa sauna infrared). Można w niej przesiadywać dłużej, gdyż organizm nie wydala tak szybko wody z organizmu. Wysoka temperatura sauny powoduje, że krwinki szybciej transportują tlen i składniki odżywcze. Docierają one do komórek, które w ten sposób mogą funkcjonować prawidłowo. Przemiana materii i energii to wykorzystanie związków z pożywienia do produkcji energii.

Im szybciej krew krąży w obrębie naczyń krwionośnych tym więcej składników odżywczych organizm spala. Jest to wykorzystywane przy produkcji materiałów izolacyjnych, które służą jako dodatkowe odzienie dla osób uprawiających ćwiczenia fizyczne i pragnących zgubić parę kilogramów. Jednak w tym wypadku sauna jest chyba najbardziej optymalnym wyjściem. Oprócz właściwości przyspieszających metabolizm, doskonale relaksuje i pozwala na wypoczynek.

Sauna sucha jest nie tylko zabiegiem ciepło leczniczym, lecz także środkiem higieniczno-profilaktycznym. Polega na naprzemiennym przegrzewaniu i ochładzaniu całego ciała. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało, sprzyjającym również leczeniu różnych dolegliwości (m.in. złagodzenia bólów mięśni). Na skutek zmiany temperatury (ogrzewanie i schładzanie ciała) dochodzi do wzrostu przemiany materii, zwiększonego wydzielania potu, oczyszczenia organizmu poprzez usunięcie produktów przemiany materii oraz toksyn, a także podniesienia tętna i przyśpieszenia oddechu. Ciepło wytworzone w ciele doskonale koi nerwy i uspakaja układ nerwowy, a także usuwa zmęczenie.

Zabiegi w saunie hartują organizm, poprawiają jego odporność immunologiczną. W saunie suchej temperatura wynosi ok. 90 – 100°C, wilgotność w pomieszczeniu to około 10%. Rozgrzane w piecu kamienie można polewać wodą, co powoduje wzrost wilgotności, nie temperatury.

Zalecamy następujące zasady korzystania:
• Z sauny nie należy korzystać na czczo lub po zbyt obfitym posiłku. Należy odpocząć 15 – 30 minut    zanim skorzysta się z sauny.
• Kąpiel w saunie należy zażywać jedną lub dwie godziny po posiłku.
• Przed kąpielą w saunie należy starannie obmyć ciało pod prysznicem. Następnie dokładnie wytrzeć się ręcznikiem (sucha skóra poci się szybciej).
• W saunie należy rozłożyć ręcznik pod całą powierzchnią ciała. Następnie należy położyć się na dolnej lub górnej ławce lub usiąść w swobodny sposób (intensywne, ale krótsze ogrzewanie mniej obciąża serce i krążenie).
• Wypacamy się nie dłużej niż 15 minut – jest to czas wystarczający do ogrzania się i dostatecznego wypocenia.
• Po wyjściu sauny należy schłodzić ciało zimnym prysznicem (prysznic należy zacząć od schładzania stóp, nóg i dalej w kierunku serca), chłodzenie ciała ma na celu wywołanie skurczu naczyń krwionośnych, poprawiając ich wydolność.
• Po zabiegu zaleca się wypoczynek w pozycji siedzącej lub leżącej (ok. 10 – 15 min).

Zaleca się 2 lub 3 sesje w saunie wg zasad opisanych powyżej, każdorazowo należy schłodzić ciało (niedostateczne schłodzenie może wywołać ból i zawroty głowy oraz gorsze samopoczucie).

Zdrowy człowiek może korzystać z sauny dwa – trzy razy w tygodniu.

Sauna parowa

Kąpiel w łaźni parowej działa orzeźwiająco. Łagodna temperatura i bardzo wysoka wilgotność względna (100%) stanowią prawdziwy masaż dla ciała, obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Kłęby pary, penetrując skórę, dokładnie ją oczyszczają i regenerują. Skóra po kąpieli jest wyjątkowo gładka i miękka. Łaźnie parowe różnią się od gorętszych, suchych saun, bardzo wysoką wilgotnością powietrza i temperaturą od 40 - 55°C. Pozwala to na korzystanie z dobrodziejstw kąpieli parowej tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Dla większości użytkowników łaźni parowych najbardziej komfortową temperaturą jest 45°C.

Dzięki panującym w łaźni warunkom możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regenerujących walorów, niż w saunach tradycyjnych. Jednorazowa kąpiel w łaźni może przeciągnąć się aż do kilkudziesięciu minut - w saunie tradycyjnej nie trwa zwykle dłużej niż 15 min. Gorąca para oddziałowuje szczególnie zdrowo na skórę, przy chorobach dróg oddechowych, bólach reumatycznych. Gwarantuje głębokie odprężenie w odpowiednim środowisku, w najprzyjemniejszej formie. Kąpiel parowa znaczy dużo więcej niż pomieszczenie wypełnione parą. To relaks dla ciała i zmysłów. Pobyt w kabinie uprzyjemnia podgrzewana podłoga, siedzisko, a przede wszystkim aromatyczna para. Generator pary o odpowiedniej wydajności, precyzyjnie sterowany, wytwarza parę w dostatecznej ilości i w sposób ciągły, jednocześnie utrzymując temperaturę na ustalonym poziomie. Odpowiedni układ sterowania zapewnia bezpieczeństwo i precyzyjną regulację.

Kąpiel parowa to:

  •  rozszerzenie naczyń krwionośnych
  • dokrwienie mięśni i całego organizmu
  •  rozluźnienie, odpoczynek mięśni
  •  wydalenie z potem substancji szkodliwych z organizmu
  • rozszerzenie dróg oddechowych, dzięki olejkom eterycznym i parze wodnej
  •  inwestycja na przyszłość, sposób na zdrowsze życie, prawdziwe źródło młodości dla ciała, umysłu i duszy
  •  możliwość odreagowania codziennego zmęczenia, napięcia i stresu
  • komfort fizyczny i psychiczny
  • sposób na uwolnienie się od codziennych problemów

Sauna infrared

Potocznie nazywana jest sauną na podczerwień, w której do generowania ciepła wykorzystuje się promienie podczerwone IR. Promienie te wytwarzają ciepło na podobnej zasadzie jak nasz organizm energię cieplną. Sesja w saunie odbywa się w temperaturze do 60°C - dzięki czemu możemy w niej przebywać nawet do 30 minut, promienie podczerwone nagrzewają nasze ciało do 4,5 cm w głąb, następuje intensywne pocenie się. Podczas jednej sesji spalamy do 900 kalorii.

Niewątpliwą zaletą kabiny infrared zwłaszcza w oczach płci pięknej jest redukcja niedoskonałości skóry tj. cellulitu, który stanowi dla nie jednej kobiety powód do zmartwień. Przyspiesza przemianę materii oraz przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej, skóra zostaje oczyszczona z toksyn i ma ładniejszy wygląd.

Dodatkowo sauna infrared ma zbawienny wpływ na układ naczyniowo krążeniowy, zwiększając ukrwienie tkanek i narządów oraz regulując pracę serca. Zalecana jest przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych i zaburzeń krążenia.

Indoor Cycling

W naszym klubie STUDIO INDOOR CYCLING   jest najnowocześniejszą salą w Polsce, wyposażoną w 26 profesjonalnych rowerów Tomahawk. 

Indoor cycling jest programem kolarstwa halowego. Zajęcia prowadzone są na specjalnie skonstruowanym rowerze stacjonarnym o stabilnym stelażu. Forma ta pozwala uczestnikom zajęć kontrolować i indywidualnie dozować poziom zwiększenia oporu pedałowania. Indoor cycling nie powoduje obciążenia stawów i wiązadeł, natomiast doprowadza do wzmożonej pracy serca i płuc. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalną kadrę instruktorską. Jest to doskonały sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, a także na świetna zabawę.

Oprócz tego nasze studio wyposażone jest w SUUNTO FITNESS SOLUTION -grupowy monitoring pracy serca i  spalania tkanki tłuszczowej trening. Jest to doskonała metoda onitorowania treningu zespołowego lub indywidualnego. System ten wykorzystywany jest podczas zajęć indoor cycling, w których nieodzownym elementem jest stały monitoring pracy serca. Główną lecz nie jedyną zaletą jest to, że pozwala zwiększyć efektywność i motywację w treningu. Każdy, kto chce wziąć udział w monitoringu otrzymuje przed zajęciami pulsometr z czujnikiem. Podczas wykonywanego wysiłku sygnał z pomiarem tetna trafia do odbiornika gdzie specjalne oprogramowanie pozwala na rejestrację i wizualizację intensywności treningu oraz generowanie raportów dla klienta i instruktora.

Podczas trwania sesji treningowej - SUUNTO FITNESS za pomocą kolorowych stref treningu wyświetla zarówno procentowy pomiar tętna maksymalnego  jak i również ilość uderzeń serca na minutę. Pozwala to instruktorom na ciągły monitoring poziomu intensywności ćwiczących, co zapewnia bezpieczeństwo, jak również motywuje uczestników zajęć. Po zakończeniu zajęć SUUNTON FITNESS tworzy indywidualny raport dla każdego uczestnika z podsumowaniem treningu oraz wskazówkami na kolejne sesje. Raport ten jest wysyłany do każdego uczestnika za pośrednictwem e-mail. W ten sposób każdy może śledzić swoje postępy i  zdobywane zamierzone cele.

Brakuje Ci motywacji do samodzielnego treningu? Zaczynasz przygodę z treningiem na siłowni? Chcesz szybko osiągnąć zamierzone rezultaty? Trenujesz od dłuższego czasu, a nie widzisz efektu? Trening personalny jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

Fitness

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale do ćwiczeń FITNESS i Tiguar SHOW ROOM, ze specjalnym elastycznym parkietem amortyzującym ruch 

Trening personalny

Trening personalny, podczas którego trener pracuje tylko z Tobą w taki sposób, byś szybko osiągnął zamierzone rezultaty. Dostosowuje wykonywane ćwiczenia do Twojego poziomu, bierze pod uwagę nie tylko Twoją kondycję, ale i budowę ciała, a także Twoje potrzeby. trener czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy. W ten sposób powstaje program dopasowany indywidualnie dla Ciebie.

Poza tym trener personalny reaguje na bieżąco, na przykład zmniejszając intensywność ćwiczeń, gdy masz zły dzień, a zwiększając ją, kiedy jesteś w stanie zrobić więcej. Efekty ćwiczeń widać niemal natychmiast.

Dlaczego potrzebuję trenera personalnego?

Trener personalny umożliwi Ci bezpieczny i możliwie najszybszy powrót do formy po dłuższej przerwie lub wskaże najlepszą drogę do wymarzonego sukcesu. Trener personalny będzie Twoim mentorem do lepszego i zdrowszego stylu życia.
Trener personalny układa plan treningowy adekwatny do Twoich konkretnych wymogów i możliwości, cały czas czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby eliminuje błędy, natychmiast reaguje oraz pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
Trener personalny to kompendium wiedzy z dziedziny rehabilitacji oraz problemów zdrowotnych, najskuteczniejszych oraz najnowszych technik treningowych, zdrowego odżywiania oraz suplementacji, specjalistycznego treningu dla kobiet w ciąży oraz osób starszych.
Trener personalny sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu, staje się Twoim przyjacielem, motywuje, przekonuje o własnych możliwościach, jest cały czas przy tobie wytrwale dążąc do Twojego sukcesu.

 

WARUNKI OFERTY:

 

- karnet należy aktywować do 31.05.2017 r.

- oferta dotyczy:

* 12 miesięcznego karnetu OPEN

* 3 godzin treningu indywidualnego z trenerem personalnym ( ważne 2 miesiące od daty aktywacji)

* 30 min solarium ( ważne 60 dni od daty aktywacji)

*masażu relaksacyjnego całego ciała ( ważne 2 miesiące od daty aktywacji) 

*startera silver (karta członkowska + analiza składu ciała)

- karnet OPEN upoważnia do korzystania przez okres 12 miesięcy z siłowni, fitness, treningu obwodowego, treningu funkcjonalnego,cross treningu, indoor cycling, sztuk walki, saun (suchej, parowej, infrared) oraz groty solnej

 - karnet można zawiesić na 56 dni w okresie jego obowiązywania

- w przypadku braku aktywacji przez klienta do dnia ważności kuponu, karnet zostanie aktywowany z dniem 1 czerwca 2017 r,

- aktywowany karnet jest imienny i może z niego korzystać wyłącznie własciciel

- kupon nie zrealizowany w terminie przepada

 

DODATKOWE UWAGI:

 

Trening personalny