• O nas

  O nas

  Tempo dnia codziennego i nadążenie za nim nie jest wcale sprawą łatwą, jak mogłoby się to na pierwszy rzut oka wydawać. Nie zapominajmy, że w życiu najważniejsze jest właśnie… życie, a do niego niezbędne są nam składniki takie jak zdrowie, dobre samopoczucie i kondycja. Wir zmian życia codziennego porywa ze sobą każdego, ale na szczęście pomocną dłoń, jaką podaje nam fitness&wellness, jest skutecznym kołem ratunkowym pozwalającym wypłynąć na fali nowoczesności, bez rezygnacji z samego siebie. To droga do piękna, długotrwałej młodości, dobrego samopoczucia i samozadowolenia. Droga, którą podążać powinien każdy nowoczesny człowiek i dlatego też, w trosce o naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć kompleks Magic Gym Fitness&Wellness, dający możliwość poprawy kondycji, pielęgnacji zdrowia i urody, a także relaksu.

  Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowocześnie wykończone i przestronne pomieszczenia o łącznej powierzchni 3500 m2, w tym klimatyzowaną salę siłowni, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt marki TechnoGym, dwa korty do gry w squash światowego lidera - niemieckiej firmy ASB Babinsky GmbH., sześć sal do zajęć zorganizowanych w tym dwie sale fitness ze specjalnym parkietem amortyzującym ruch, posiadające bogatą ofertę różnorodnych zajęć, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie, salę do treningu obwodowego, profesjonalne studio Idoor Cyclingu wyposażone w 26 rowerów firmy Tomahawk,salę do sztuk walki, strefę treningu funkcjoanlnego, gabinet rehabilitacji i odnowy biologicznej, najbardziej luksusową strefę SPA, stworzoną z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji w której możemy spędzić wolny czas korzystając z saun suchej, parowej i infrared, wdychając morskie powietrze w grocie solnej oraz  kącik dla dzieci.

  W naszym Gabinecie Odnowy Biologicznej znajdziecie Państwo bogatą ofertę odżywczych, aromatycznych zabiegów na twarz i ciało oraz szeroką gamę masaży rzeźbiących kontury ciała. Zajmujemy się także rehabilitacją: ortopedyczną, neurologiczną, obrzęków, bólów kręgosłupa, urazów sportowych, bólów i urazów kończyn i tułowia dysbalansu mięśniowego, zaburzeń posturalnych. Gabinet rehabilitacji wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do fizykoterapii firmy BTL (elektroterapia, magnetoterapia, ultradźwięki, laseroterapia, fala uderzeniowa oraz Cryo-T (krioterapia).

  Dodatkowo zapraszamy do naszego studia modelowania sylwetki, wyposażonego w urządzenie Vacu Activ Extreme 3 w 1 - nowoczesną bieżnię zamkniętą w profesjonalnej kapsule, jednocześnie z podczerwienią i podciśnieniem oraz dwa urządzenia do rollmasażu z podczerwienią Rolling Star. Wszystkie te urządzenia z pewnością zachwycą Cię swoją najnowocześniejszą technologią.

  Nasz klub dysponuje także kącikiem dla dzieci z opiekunką, w którym można zostawić swoje pociechy na czas korzystania z naszych usług.

  Każdy nasz Klubowicz może bezpłatnie wypożyczyć film DVD z naszej kolekcji filmów.

  Mamy nadzieję, że wizyta w kompleksie Magic Gym Fitness&Wellness przeniesie w świat zmysłów i naładuje energią na cały dzień.

  "

  "

 • Magic Team

  Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz fachowej porady służymy pomocą. Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia

  Kliknij na wybrane zdjęcie, aby bliżej poznać naszą kadrę!

  recepcja.jpg marcin-techno1.jpg ania.jpg gabinet.jpg
 • Partnerzy

  "

  "

  benefit.jpg nike.jpg fitprofit.jpg openmind.jpg mondial.jpg squash.jpg newoptica.jpg
 • Regulamin

  Regulamin członkostwa Magic Gym Fitness&Wellness dostępny jest w recepcji klubu.

 • Praca

  Chcesz pracować w Magic Gym Wellness&Spa, rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie?

  Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@magic-gym.pl. CV powinno zawierać notkę:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

  Poszukujemy osób gotowych podjąć pracę na stanowiskach:

  1. Instruktor Siłowni.
  2. Instruktorów fitness do prowadzenia zajęć tj.: zumba, pilates, joga.

  Osoba ubiegająca się o te stanowiska powinna posiadać:

  a. silną motywację,
  b. dyspozycyjność,
  c. wyjątkową osobowość oraz bardzo pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia,
  d. umiejętność pracy w zespole,
  e. doświadczenie jako instruktor wskazane.

 • Karnety dla firm

  ZADBAJ O ZDROWY STYL ŻYCIA SWOICH PRACOWNIKÓW!

   

  Magic Gym Fitness&Wellness pragnie pomóc Państwu, aby dobra kondycja fizyczna i psychiczna pracowników miała znaczący wpływ na sukces firmy, a co za tym idzie na jej pozycję konkurencyjną na rynku. Lepsza kondycja zdrowotna pracownika, jest źródłem satysfakcji, daje dobre samopoczucie i sprzyja przyjaznej atmosferze w zespole, wpływając na wzrost wydajności w pracy. Warto więc inwestować w aktywny styl życia pracownika, który na pewno przyniesie wiele korzyści pracownikowi i firmie.
  Zadbaj o dobre samopoczucie i silną motywację swoich pracowników, które na pewno zaprocentują w przyszłości na korzyść Twojej firmy.

  Karnet do klubu fitness jako koszt pracodawcy.

  Wydatki na rzeczowe świadczenia na rzecz pracowników, takie jak karnety do klubu fitness lub wynajęcie sali treningowej są dla pracodawcy kosztem uzyskania przychodu.
  Jak stwierdził Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy w interpretacji indywidualnej z dnia 7 maja 2008 r., nr ITPB1/415-94/08/PSZ, staną się one kosztami pod warunkiem, że nie będą finansowane z ZFŚS i nie będą stanowiły działalności socjalnej w rozumieniu ustawy o ZFŚS.
  W wyżej wymienionym przypadku, rozpatrywanym przez organ podatkowy, pracodawca nie tworzył zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Jego zdaniem wydatki poniesione na zakup dla pracowników karnetów do klubu fitness lub wynajęcie sali treningowej wpływały na lepsze samopoczucie pracowników oraz zwiększały ich wydajność w pracy.

  Udzielając odpowiedzi Dyrektor Izby Skarbowej w Bydgoszczy zaznaczył, że nie uważa się za koszty uzyskania przychodów wydatków pracodawcy na działalność socjalną, o której mowa w przepisach o ZFŚS, z wyjątkiem świadczeń urlopowych wypłaconych zgodnie z przepisami o ZFŚS. Jednocześnie wskazał, iż przez działalność socjalną należy rozumieć m.in. usługi świadczone przez pracodawców na rzecz działalności sportowo-rekreacyjnej. Przy czym, aby te świadczenia uznać za działalność socjalną, zasady ich przyznawania oraz różnicowania ich wartości powinny być uzależnione od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby uprawnionej.
  Wnioskodawca nie finansował omawianych wydatków z ZFŚS i nie uzależniał przyznawania świadczenia od sytuacji życiowej pracownika. Należy zatem przyznać rację organowi podatkowemu, który stwierdził, że omawiane wydatki podatnik mógł zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów firmy jako świadczenia na rzecz pracowników.

  Powyższy przykład udowadnia, że inwestowanie w pracownika jest kosztem uzyskania przychodów pracodawcy.

   

  Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci specjalną ofertę

  dla Twoich pracowników i Twojej firmy.
  Magic Gym Fitness&Wellness

  Joanna Lider
  tel.  791 402 309

  email: joanna.lider@magic-gym.pl

 • Honorowane karty

  KARTY BENEFIT - WYŁĄCZNIE MULITSPORT PLUS

   

  Usługi:
  Siłownia, Indoor Cycling, Squash, Zajęcia fitness, Sauny (sucha, parowa, infrared), Grota solna, trening obowodowy, cross trening, short class (tabata, trening brzucha, stretching)
  Uwagi:

  Użytkownicy karty MultiSport zobowiązani są do jednorazowej opłaty za kartę członkowską w wysokości 39PLN.

  W momencie kiedy użytkownik karty MultiSport wynajmuje kort z osobą towarzyszącą , osoba towarzysząca dopłaca wg cennika.
  * możliwość skorzystania z jednego z dwóch pakietów podczas jednej wizyty w obiekcie:
  PAKIET I - squash
  * czas korzystania z usługi jest równy 60 minut .
  PAKIET II - siłownia, indoor cycling, zajęcia fitness, sauna, grota solna , trening obwodowy, cross trening.  Podczas jednej wizyty można skorzystać z jednej godziny zajęć zorganizowanych.

   

  KARTY FITPROFIT

   

  Usługi:
  Siłownia, Indoor Cycling, Squash, Fitness, Sauny (sucha, parowa, infrared), Grota solna, trening obowodowy, cross trening, short class (tabata, trening brzucha, stretching)
  Uwagi:

  Użytkownicy karty FitProfit zobowiązani są do jednorazowej opłaty za kartę członkowską w wysokości 39PLN.
  W momencie kiedy użytkownik karty FitProfit wynajmuje kort z osobą towarzyszącą bez karty, osoba towarzysząca dopłaca wg cennika . Użytkownik karty FitProfit może korzystać z zajęć jeden raz dziennie.

  "

  "

  "

 • Reklama

  REKLAMA W MAGIC GYM!

   

  Pragniemy zachęcić Państwa to zareklamowania swojej firmy:

  - na 8 ekranach LCD  w sali siłowni Magic Gym Fitness&Wellness.

  - 2 ekranach na terenie Galerii M ( przy wejściu do Piotra i Pawła oraz przy wejściu do Magic Gym).

  - w formie bannerów reklamowych na siatce kortów do squaha o wymiarze 6, 40 m x 0,80 m ( posiadamy dwa miejsca)

  - umieszczenie loga firmy na polu outowym kortu do squasha

  Tego typu reklama jest innowacyjną formą przekazu pozwalającą na precyzyjne i skuteczne dotarcie do klienta. Ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
  Atuty reklamy:
  - dużo większa efektywność niż klasyczne formy przekazu,
  - duża częstotliwość emisji spotów reklamowych,
  - duża liczba odbiorców,
  - reklama dociera do odbiorcy w czasie gdy jest on na nią najbardziej podatny – klient w czasie ćwiczeń może skoncentrować się całkowicie na treściach emitowanych na ekranie,
  - niska cena emisji reklam

  Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swojej firmy - kontakt:

  Joanna Lider

  silownia@magic-gym.pl 

  tel. 791 402 309

Trening personalny