• 14LIS
  Wygraj wycieczkę na Zakynthos dla 2 osób!

  Wygraj wycieczkę na Zakynthos dla 2 osób!

  w prezencie od  Mikołaja  ? 2-osobowa wycieczka na grecką wyspę Zakynthos- w hotelu Sendito ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ???
  Biuro Podróży Let's Go Holiday

  Co trzeba zrobić?
  Wystarczy dokonać zakupów na kwotę min. 150 zł w naszym klubie i wrzucić paragon do urny mieszczącej się w recepcji klubu !
  Losowanie zwycięzcy 22 grudnia 2017 roku!
  Regulamin:

  REGULAMIN „WYGRAJ WYCIECZKĘ”

   

  § 1

  1. Organizatorem konkursu pod nazwą "Wygraj wycieczkę" ("Konkurs") jest Magic Gym Fitness&Wellness z siedzibą w Białymstoku przy ul. 1000-lecia PP 8b ("Organizator").

  2. Konkurs przeprowadzony będzie w Magic Gym Fitness&Wellness w okresie od 15 listopada do 21 grudnia 2017 r.

  3. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie pełnoletni Klubowicze posiadający kartę członkowską Magic Gym Fitness&Wellness , którzy dokonali zakupów w Magic Gym Fitness&Wellness na kwotę co najmniej 150 zł i w swoich formularzach rejestracyjnych umieścili z chwilą przystąpienia do Konkursu swoje dane oraz załączony paragon.

  § 2

  1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zakup usług na kwotę 150 zł w Magic Gym Fitness&Wellness oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zakupy muszą być dokonane na dane osobowe uczestnika konkursu, co będzie weryfikowane w programie obsługi klienta.

  2. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego z załączonymi paragonami (fakturami) wrzucenie do urny znajdującej się w recepcji klubu.

  3. Paragony mogą być wyłącznie z datą od 15 listopada do 21 grudnia 2017 roku.

  4. Formularz konkursowy można otrzymać w recepcji klubu

  § 3

  1. Losowanie Zwycięzców Konkursu odbędzie się w dniu 22 grudnia 2017 roku w siedzibie Magic Gym Fitness&Wellness.

  2. Wyniki konkursu będą dostępne w recepcji klubu oraz na fan page Fitness Club Magic Gym.

  §4

  1. Nagrodą w loterii jest 2 osobowa, 7 dniowa wycieczka do Grecji -Zakkhyntos, all inclusive w 5* hotelu Sedito w terminie 22 – 29 maj 2018 roku

  2. Ubezpieczenie podstawowe zawarte w cenie imprezy, nie obejmuje ubezpieczeń dodatkowych, opcjonalnych - od chorób przewlekłych oraz ubezpieczenia od kosztów rezygnacji

  3. "Gwarantujemy prawo do jednorazowej zmiany rezerwacji do 31.03.2018, jednak nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę Lato 2018 w tej samej lub wyższej cenie. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji."

  4. Nagrody wylosowane w konkursie należy odebrać osobiście w siedzibie klubu w wyznaczonym terminie ustalonym z Organizatorem.

  5. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę .

  §5
   

  Organizator zamieszcza regulamin Konkursu na stronie internetowej Magic Gym Fitness&Wellness www.magic-gym.pl

  §6

  Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.
   


  Loteria obowiązuje od 15 listopada do 21 grudnia 2017 roku!

  Serdecznie zapraszamy do udziału!
   

Kategorie / Tagi