• 5MAJ
  Wracamy do formy po kwarantannie 6 czerwca godz.8.00 ! Regulamin i aktualne informoacje!

  Wracamy do formy po kwarantannie 6 czerwca godz.8.00 ! Regulamin i aktualne informoacje!

  Drodzy Klubowicze!

  W związku z panującą sytuacją i wytycznymi Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego musimy się dostosować i wdrożyć kilka zmian, abyśmy wszyscy czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas treningów.

  Jest to dla nas wszystkich nowe wyzwanie, dlatego z góry dziękujemy za zrozumienie.

  Postaramy się, aby wszystko przebiegało jak najbardziej sprawnie.

  Nasz serwis sprzątający będzie nieustannie dbał o czystość i dezynfekcję, abyście się czuli jak najbardziej bezpiecznie .

  Najważniejsze to:
  - zachowaj zdrowy rozsądek.
  - myj i dezynfekuj ręce
  - zachowaj dystans między ćwiczącymi
  -dezynfekuj sprzęt dostępnymi specjalnymi chusteczkami przeciwko bakteriom, wirusom i co najważniejsze COVID-19
  -obowiązkowo korzystaj z ręcznika
  -ćwicz w rękawiczkach sportowych
  -nie musisz być w masce podczas trenigu, ale należy  poruszać się po pozostałych strefach klubu w masce

  Karnety/umowy zostały zamrożone na czas kwarantanny i będą aktywne od 6 czerwca , wszelkie płatności zostaną przesunięte o okres niewykorzystany.

  REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA

   

  1. Celem wdrożenia niniejszego Regulaminu jest zwiększenie bezpieczeństwa dla pracowników oraz Klientów Magic Gym Fitness&Welness, minimalizowanie ryzyka zakażenia oraz ograniczenie liczby kontaktów na terenie obiektu.

   

  2. Obsługa Klubu zobowiązuje się stosować do wytycznych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii, w tym do zapewnienia wszystkim Klientom Magic Gym Fitness&Welness niezbędnych środków do dezynfekcji, utrzymywania czystości w obiekcie na najwyższym poziomie oraz udzielania wszelkich informacji niezbędnych do bezpiecznego korzystania z terenu siłowni.

  3. Wszystkie osoby przebywające na terenie Klubu Magic Gym Fitness&Welness zobowiązane są do zapoznania się i stosowania do zasad zawartych w Rozporządzeniu i niniejszym Regulaminie, których to treść została udostępniona na stronie www.magic-gym.pl w zakładce „aktualności”, profilu na Facebooku oraz w recepcji Klubu.

  4. W Magic Gym Fitness&Welness dopuszcza się ograniczoną liczbę klientów (1 osoba na 7 m2). Cały obiekt – 280 osób,

  5. Na terenie klubu obowiązuje nakaz noszenia maseczek, nie dotyczy to sali siłowni oraz sal do zajęć zorganizowanych.

  6. Przy jednym stanowisku recepcyjnym może znajdować się 1 osoba jednocześnie, w kolejce należy zachować 2m odstępu.

  7. Zajęcia zorganizowane trwają 45 minut. Osoby z aktywnymi karnetami obowiązuje rezerwacja online na zajęcia (rezerwacje online ruszają 2 godziny przed zajęciami). Osoby z karnetami zewnętrznymi (Multisport, Fitprofit, OK system) dokonują rezerwacji w recepcji klubu.

  8. Zaleca się zachowanie odległości co najmniej dwóch metrów pomiędzy osobami ćwiczącymi. W związku z tym niektóre sprzęty/maszyny mogą zostać czasowo wyłączone z użytkowania.

  9. Dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk są dostępne dla klientów w obszarze wejścia/ recepcji oraz przy salach do ćwiczeń.

  10. Obowiązkowa jest zmiana obuwia oraz dezynfekcja rąk przy wejściu na teren siłowni i po wyjściu z toalety, Klient zobowiązany jest zdezynfekować każde używane urządzenie po zakończonym ćwiczeniu i używać własnego ręcznika oraz rękawiczek sportowych. Czynność realizowana jest przez klienta przy użyciu udostępnionych na terenie klubu środków do dezynfekcji (chusteczki nasączone płynem dezynfekcyjnym w podajnikach); zaleca się w miarę możliwości korzystanie przez klientów z własnych pomocy - typu maty.

  11. Osoby z grup wysokiego ryzyka, tj starsze i przewlekle chore mają stałą możliwość uzyskania informacji o liczbie osób korzystających z siłowni w danym czasie oraz ustalenia z personelem i wyboru najmniej popularnych godzin.

  12. Strefa Spa będzie czynna w godzinach pon. 8:00 - 21:30 ,wt.-pt . 8.00-12.00 oraz 16.00-21.30, a w weekendy 9.00-19.00 (z wyłączeniem sauny infrared). W saunie mogą znajdować się jednocześnie 2 osoby, z zachowaniem 2m odstępu.

  13. W studiu modelowania sylwetki mogą znajdować się jednocześnie 2 osoby, 1 osoba korzystająca z rollmasażu i 1 osoba korzystająca z bieżni vacu.

  14. Squash, solarium, gabinet odnowy biologicznej będzie funkcjonował, ale z zachowaniem wytycznych i dystansu.

  15. Osoby nieposiadające karty członkowskiej klubu, aby skorzystać z jakiejkolwiek usługi będą zobowiązane do wypełnienia oświadczenia dostępnego w recepcji klubu.

  16. Do odwołania nie będzie możliwości wprowadzania gościa na obiekt, korzystania z kącika dla dzieci oraz korzystania z tenisa stołowego.

  17. Zaleca się ograniczenie korzystania z poczekalni Klubu oraz skrócenie do minimum przebywania w szatni. Obsługa ma prawo kontrolować ilość osób przebywających jednocześnie w pomieszczeniach szatni/toalet. Prysznice i toalety na terenie Klubu działają bez ograniczeń i będą dezynfekowane przez obsługę zgodnie z wytycznymi GIS. Uwaga! Nie należy korzystać z suszarek nadmuchowych do rąk – zostaną one odłączone od zasilania.

  18. W Klubie mogą ćwiczyć jedynie osoby zdrowe, niewykazujące objawów chorób zakaźnych. Z usług Klubu nie mogą ponadto korzystać osoby, które są objęte kwarantanną lub izolacją, lub miały w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19. Obsługa ma prawo kontrolować temperaturę ciała za pomocą termometru bezdotykowego przy wejściu do Klubu.

  19. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

  20. Zaleca się bieżące śledzenie informacji GIS oraz Ministra Zdrowia dostępnych na stronach gis.gov.pl a także obowiązujących przepisów prawa.

   

   

  Dziękujemy za zrozumienie i cieszymy się, że będziemy mogli znowu się z Wami spotkać

  W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji
  tel.856539955
  mobile 533363202
  e-mail: siłownia@magic-gym.pl
  Massanger: FitnessClubMagicGym

Kategorie / Tagi