• 14STY
  Warsztaty Jogowe w Magic Gym z Małgosią Stolarewicz!

  Warsztaty Jogowe w Magic Gym z Małgosią Stolarewicz!

  24 stycznia 2016 (niedziela) godz. 18:00 Warsztaty Sun Salutation
  Sun Salutation (Powitanie Słońca )to układ asan będący jedną płynną sekwencją. Na warsztatach omówimy prawidłowe wykonanie pozycji, pokażemy różne wariacje ćwiczeń oraz zastanowimy się nad tym jak dobrać odpowiedni ruch do swojego ciała. Zajęcia przeznaczone są zarówna dla osób początkujących - chcących rozpocząć przygodę z jogą, jak i dla osób zaawansowanych pragnących udoskonalić swoją praktykę.

  21 lutego 2016 (niedziela ) godz: 18:00 Warsztaty Joga Miłości
  Warsztaty Joga Miłości polegają na otwieraniu klatki piersiowej, a co za tym idzie czakry serca. Energia jaka przepływa przez czakrę serca, odpowiada za bezwarunkową miłość do wszelkiego istnienia. Stąd też po odpowiedniej praktyce czujemy się spokojni, czuli i kochający. W kontekście fizycznym wygięcia odpowiadają za pracę serca, układ oddechowy, krążenie krwi i skórę. Warsztaty szczególnie polecane dla osób, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej.

  20 marca 2016 (niedziela) godz. 18:00 Warsztaty Joga Balans
  Warsztaty Joga Balans składają się z dużej ilości asan równoważnych. Asany równoważne aktywują obie półkule mózgu co pobudza nie tylko ciało, ale także umysł. Godzinna sesja pomaga się rozluźnić, odstresować i wyciszyć. Na zajęciach omówimy wariacje ćwiczeń oraz możliwości używania pomocy.

  Serdecznie Zapraszamy! Zapisy w recepcji klubu! Rezerwacja miejsca po wpłaceniu zwrotnego depozytu w kwocie 20 zł.

Kategorie / Tagi