PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
8:30 ZDROWY KRĘGOSŁUPGosia Chomczyk
9:00 PŁASKI BRZUCH/JĘDRNE POŚLADKIIza Bartoszuk
8;15 TRENING OBWODOWYMateusz Baranowski TRENING OBWODOWYŁukasz Wilamowski TRENING OBWODOWYDarek Achramowicz TRENING OBOWODWYMarcin Kuczyński
10:30 TRENING OBOWODWYMarcin Cz/Kamil/Łukasz/Darek/Magda TRENING OBWODOWYEwelina/Mateusz/Marcin K/Łukasz
17:00 REEBOK BARIza Bartoszuk TABATAKamil Kryński TBC- TOTALNIE PŁASKIE CIAŁOWiola Niechwiedowicz TRENING BIKINI FITNESSGosia Chomczyk PERFECT BODYAnia Borowska
18:00 TRENING OBWODOWYMagda Młynarska REEBOK BARKasia Kostro TRENING OBWODOWYKamil Kryński X-COKasia Kostro BUPIza Bartoszuk
19:00 ZDROWY KRĘGOSŁUPGosia Chomczyk ZUMBAAsia Potocka REEBOK BARAnia Wysocka TRENING OBWODOWYEwelina Kryńska TRENING OBOWODWYDarek Achramowicz
20:00 JOGAUla Sienkiewicz TRENING OBWODOWYDarek Achramowicz FUNKCJONALNY STRETCHING DLA KREGOSŁUPAGosia Chomczyk JOGAJustyna Bandurska
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
07:30 MAGIC RIDE (PŚ) SUUNTOAnia Wysocka MAGIC RIDE(/PŚ) SUUNTOTomek Pietrzycki
18:15 INTERVAL (PŚ)Ania BASIC RIDE (PP)Ania Wysocka

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
9:30 CROSS TRENING 50 minŁukasz Burnos
16:30 TRENING BRZUCHA 20 MINMagda Młynarska KETTLEBELLS 30 MINDarek Achramowicz TRENING BRZUCHA 20 MINKamil Kryński KETTLEBELLS 30 MINDarek Achramowicz
17:00 CROSS TRENINGŁukasz Burnos TRENING BRZUCHA 20 MINDarek Achramowicz TRENING BRZUCHA 20 MINDarek Achramowicz
17:30 KETTLEBELLS 50 minMateusz Baranowski TRENING BRZUCHA 20 minEwelina Kryńska
18:00 TRENING BRZUCHA 20 minKamil Kryński BOKSGrzegorz Apoń CROSS TRENING 50 minŁukasz Burnos
18:30 CROSS TRENING - 50 minMateusz Baranowski CROSS TRENING 50 minMateusz Baranowski CROSS TRENING 50 minMateusz Baranowski
19:00 CROSS TRENING 50 MINMateusz Baranowski
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
7:30 NOWA GRUPA! TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko
09:30 TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Kuczyński
10:15 TRENING FUNKCJONALNYEwelina Kryńska TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko
11:30 TRENING FUNKCJONALNYMarcin Cz/Kamil/Łukasz/Darek/Magda TRENING FUNKCJONALNYEwelina/Mateusz/Marcin/ Łukasz
17:00 TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNYKamil Kryński
18:30 TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNY Marcin Czołombitko TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNY Marcin Czołombitko
19:45 TRENING FUNKCJONALNY Marcin Kuczyński TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko NOWA GRUPA! TRENING FUNKCJONALNYMateusz Baranowski TRENING FUNKCJONALNYMarcin Czołombitko